لباس مجلسی جین مخصوص بانوان

0

اگر شما هم از عاشقان شلوار جین هستید خبر خوبی برایتان داریم. لباس های مجلسی جین یکی از جدیدترین و محبوب ترین های عرصه مد است که بعد از رشد چشم گیر شلوار جین و پیراهن جین به آن پا گذاشته است. در این مقاله به بررسی لباس مجلسی جین و اصول پوشیدن آن در تابستان می پردازیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

یکی از راه های پوشیدن لباس مجلسی های جین در تابستان این است که آن را شبیه پیراهن های مردانه به تن کنید. این پیراهن های مردانه به اندازه کافی در دنیای مد در فصل گرم تابستان رسوخ کرده اند و شما اولین نفراتی نخواهید بود که این کار را انجام می دهید.

لباس مجلسی جین مخصوص بانوان

انجام این کار آنقدر ها هم سخت نیست. فقط باید تمام سعیتان را بکنید که تیپ شما به گونه ای شود که یک پیراهن مردانه روی یک بدن زنانه دیده شود. به دنبال مدل هایی با کمر بلند یا مدل های کمربند دار نباشید. مدل ساده شبیه به پیراهن مردانه را انتخاب کنید و برای زنانه تر کردن بیشتر تیپتان در قسمت های دیگر مانور دهید. مثلا می توانید کفش پاشنه بلند بپوشید و یا کیف دوشی بلند به روی شانه بیندازید. می توانید از گوشواره های بلند یا گردنبند های بلند استفاده کنید.

راه دیگری که پیش پای شماست زیباتر کردن تیپتان از طریق اضافه کردن یک کمربند است. رنگ آن را قهوه ای انتخاب کنید و مطمئن باشید با این کار تیپ خودتان را تکمیل خواهید کرد و زیباتر دیده خواهید شد. راه های زیادی برای تکمیل کردن تیپتان در این روش هم وجود دارد. می توانید موی خود را به صورت دم ماهی بافته شده ببندید و یا از کفش های کابویی یا پاشنه بلند استفاده کنید. این روش شما را از آنچه هستید بسیار زیباتر و تو دل برو تر نشان می دهد.

لباس مجلسی جین مخصوص بانوان

روش دیگر رنگ و لعاب شهری دادن به تیپ شماست. در این روش شما باید با ترکیب مدل های قدیمی تر و جدید تر و از طرفی ترکیب تیپ های کلاسیک و غیررسمی به تیپتان جذابیت بدهید. اگر بخواهیم همین توضیحات را راجع به لباس مجلسی جین اعمال کنیم شما می توانید لباس مجلسی‌ جین خود را با سویشرت ها یا کوله پشتی ادغام کرده و یا از کتاتی برای تکمیل تیپتان استفاده کنید. کیف های دوشی سبک نامه رسان هم پیشنهاد ما به شما برای خوشتیپ تر شدن است.

لباس مجلسی جین مخصوص بانوان

راه چهارمی که در پیش دارید ترکیب کردن لباس مجلسی‌تان با اکسسوری های مختلف اعم از دستمال سر، کلاه و کیف های طرح دار است. در این مدل شما باید تا می توانید روی طرح ها و زیبایی اکسسوری هایتان مانور دهید. انتخاب گردنبند ها یا جواهرات بلند و زیبا از کارهایی است که می توانید برای خوشتیپ تر شدن انجام دهید.

لباس مجلسی جین مخصوص بانوان

از آن جایی که رنگ جین به یک رنگ پایه و تقریبا کلاسیک تبدیل شده است رنگ هایی که با آن می توانید ست کنید زیاد هستند:

  • رنگ های فلوئورسانی: مخصوصا در فصل های گرم مثل تابستان، کیف ها و کفش های شما که حاوی همچین رنگ هایی هستند در ترکیب با لباس مجلسی جین بهتر و پررنگ تر دیده می شوند به تیپ شما جذابیت خاصی می دهند.
  • مشکی: یکی از انتخاب های حرفه ای شما برای مجالس مهمانی در شب. جین مشکی به راحتی با بقیه ی پوشاک شما ست می شود.
  • بنفش : بهترین رنگ برای ست کردن با شلوار جین و مخصوص پوشیدن در مجالس رسمی و غیررسمی.
  • طرح حیوانات : طرح های پلنگی و در کل طرح پوست حیوانات به خوبی با رنگ جین ست می شوند.

مطالب مرتبط:

۱- به هیچ وجه شلوار جینتان را نشویید!

۲- روش های کاهش هزینه در خرید شلوار جین

۳- سوالات متداول درباره ی شلوار جین و پاسخ به آن ها 

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :