بهترین روش برای تشخیص پوشاک سوپریم اصل از تقلبی

0

سوپریم (supreme) یکی از برندهای محبوب پوشاک در حال حاضر است و خرید فروش محصولات این برند امروزه در بسیاری از کشورها صورت می‌گیرد. اما چگونه می‌توانیم این اطمینان را حاصل کنیم که پوشاک خریداری شده این برند اورجینال است. در این مقاله سعی بر آن است که راهنمایی‌های لازم برای تشخیص تقلبی و اورجینال بودن پوشاک برند سوپریم آورده شود تا شما بتوانید با اطمینان خاطر خرید کنید.

 

چگونه محصولات برند سوپریم اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

نشانه های تقلبی بودن پوشاک برند سوپریم

متاسفانه در جامعه امروزی نمونه‌های تقلبی از برندهای معروف پوشاک بسیار زیاد شده است و تشخیص آن کار ساده‌ای نیست در نتیجه ممکن است با پول هنگفتی فروشنده به شما جنس تقلبی بدهد که نوعی کلاه‌برداری محسوب می‌شود اما متاسفانه در حال حاضر رواج دارد. راه‌های مختلفی برای تشخیص کالای تقلبی از اورجینال وجود دارد. اگر با دقت به جنس، آرم، چاپ‌های انجام شده بر روی لباس، دقت کنید می‌توانید از اصل بودن آن مطمئن شوید. البته تشخیص با این روش‌ها ممکن است برای همه راحت نباشد. در ادامه ما نشانه‌هایی از محصولات تقلبی برند سوپریم را به شما نشان می‌دهیم تا راحت‌تر قادر به تشخیص برند اورجینال از تقلبی باشید.

لوگوهای تقلبی

ممکن است برخی فکر کنند با نگاه کردن به لوگو سوپریم قادر به تشخیص اصل یا تقلبی بودن آن هستند اما باید لوگوی برندها را با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار داد. در لباس‌های سوپریم به رنگ و نوع بافت لوگو بر روی لباس به خوبی دقت کنید. در شکل زیر نمونه‌ای از لباس برند سوپریم تقلبی و اصل را قرار داده‌ایم.

بهترین روش برای تشخیص پوشاک سوپریم اصل از تقلبی

همه ما می‌دانیم که برند سوپریم از یک مستطیل قرمز رنگ و اسم supreme به رنگ سفید به شکل دوخت تشکیل شده که بر روی لباس‌ها قرار می‌گیرد. به نحوه دوخت لوگو دقت کنید اگر شکستگی در لوگو مشاهده کردید و یا کیفیت دوخت آن بالا نبود به احتمال زیاد تقلبی است. علاوه بر این رنگ قرمز به کار برده شده در لوگو بسیار مهم است. اگر رنگ قرمز بسیار روشن است مطمئن باشید صد در صد تقلبی خواهد بود چرا که برند سوپریم رنگ قرمز متمایل به تیره دارد. در عکس زیر بهتر می‌توانید تفاوت رنگ‌های لباس اورجینال و تقلبی را مشاهده کنید.

برچسب‌ها را چک کنید

تشخیص دادن تقلبی یا اورجینال بودن محصولات برند سوپریم از طریق برچسب‌ها راه نسبتا آسان‌تری است. ابتدا برچسب داخل لباس در قسمت بالا، پشت گردن، را چک کنید. تقلبی بودن آن را از روی سایز و فاصله بین کلمه سوپریم و و کشور سازنده می‌توانید تشخیص دهید. بر روی یک لباس اورجینال کلمه «supreme» کمی با فاصله از لبه برچسب نوشته  شده و کلمه «made in» به صورت کوچک دورتر از حرف e آخر کلمه «supreme» قرار داده شده است در حالیکه در بند تقلبی کلمه «made in» بالای اسم «supreme» قرار دارد. برای همین باید به جزئیات بسیار توجه کرد.

بهترین روش برای تشخیص پوشاک سوپریم اصل از تقلبی

سپس نگاهی به برچسب نحوه شستشو در داخل لباس، پایین سمت چپ، بیاندازید. بر روی این برچسب دستورالعمل‌های مختلف شستشوی صحیح لباس نوشته شده است. در لباس‌های اورجینال سوپریم بالای برچسب به لباس دوخته شده است اما در نمونه تقلبی بالای برچسب یا در زیر لایه‌ای پنهان شده و یا چسبانده شده است. جایگاه اصلی این برچسب هم در قسمت چپ و پایین لباس است در حالیکه در نمونه تقلبی در قسمت بالا قرار گرفته است.

و در آخر نگاهی به برچسبی که در بیرون لباس، در قسمت پایین، که لوگو سوپریم بر روی آن قرار گرفته بیاندازید. این برچسب کوچک است و فونت آن فونت رسمی سوپریم است که برای مطمئن شدن از اصل بودن آن حتما نگاهی به حروف r و e بیاندازید اگر این حروف بدون لبه بود و تماما سفید شده بود یعنی محصول مورد نظر شما تقلبی است. برای درک بهتر این موضوع نمونه‌ای از عکس لباس تقلبی و اصل سوپریم را برای شما قرار داده‌ایم.

فونت اصلی برند سوپریم

فونت اصلی که در لوگو برند سوپریم استفاده می‌شود یک فونت کاملا صاف و بدون شکستگی است. اگر فونت‌هایی که بر روی لباس‌های این برند می‌بینید که گرد شده است یا به نوع دیگری مثلا ایتالیک (کج) نوشته شده است، بدانید که آن محصول تقلبی است.

بهترین روش برای تشخیص پوشاک سوپریم اصل از تقلبی

چاپ نام سوپریم بر روی لباس

در پشت لباس‌های اورجینال سوپریم، اسم سوپریم به صورت چاپ شده وجود دارد. کیفیت چاپ نام سوپریم بر روی لباس‌های اورجینال این برند بسیار بالاست در حالیکه بر روی لباس‌های تقلبی این نام چاپ شده ممکن است به صورت پیکسل پیکسل (مربع مربع و تار) باشد. علاوه بر این مطمئن شوید اطراف نام چاپ شده زدگی، تیرگی یا شکستگی وجود نداشته باشد.

ارزش برند سوپریم

درست است که این محصولات این برند گران است اما پوشاک اورجینال از این برند، با استفاده از بهترین مواد اولیه از جمله پشم گوسفند، تا به امروزه توانسته است بهترین و به اصطلاح نرم‌ترین لباس‌ها را تولید کند و از نظر تجاری در رتبه بالایی قرار بگیرد. تمامی مواد به کار برده شده در این برند از هرگونه حساسیت پوستی جلوگیری می‌کند. پس هنگام خرید پوشاک برند سوپریم از اورجینال بودن آن اطمینان کامل را کسب کنید.

 

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای خرید ساعت مچی برایتلینگ اصل را بخوانید

۲- روش های تشخیص عینک آفتابی ورساچه اصل از تقلبی

۳- چگونه ساعت گس اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شما

مرسا حسینی در تاریخ 24 فوریه 2018

عالی بود ممنونم از زحمات شما عزیزان در چی بپوشم
بهترین سایت ایران شما هستید در زمینه مد و لباسارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :