محمد رضا اهوارکی در
0

چطور لباس بپوشیم که بلندتر به نظر برسیم؟

چطور لباس بپوشیم که بلندتر به نظر برسیم؟

اینکه شما در حالت ایستاده 160 سانتی متر هستید به طور ناخوداگاه این حس را به شما منتقل می کند که شما کوتاهید و مجبورید همیشه کفش پاشنه بلند های 7 الی 10 سانتی متر بپوشید. ولی تنها راه شما این نیست. شما می توانید کمی مدبرانه تر عمل کنید و قد خود را بلند تر نشان دهید. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا لم این کار را بیاموزید. 

با رنگ ها بازی نکنید

سعی کنید لباس های سرتا پا یک رنگ و ساده بپوشید. خیلی رنگ های مختلف در تیپتان به کار نبرید. تک رنگ توهم قد بلند و کشیده را ایجاد می کند. این به این معنی نیست که نمی توانید چند رنگ بپوشید، بلکه اگر به خوبی آن را ست نکنید می تواند شما را چند تکه و قدتان را کوتاهتر نشان دهد.

بدنتان را بشناسید

هیچکس بدن شما را بهتر از خودتان نمی شناسد، برای مثال اگر شلوار شما تنگ یا کوتاه است سعی کنید یک ژاکت تنگ تر به جای ژاکت گشاد بپوشید که شما را در خود گم نکند.

کوچکترین قسمت های ژستتان را نمایان کنید

اگر کمرتان کوچک است سعی کنید لباس هایی مجلسی ای بپوشید که آن را نمایان کند. مثل لباس های نیم تنه و یا شلوارهای با کمر تنگ تر. اگر قوزک پای شما کوچک است کفش پاشنه بلندی بپوشید که آن را به خوبی نشان دهد.

لباس های بلند بپوشید

اگر دامن می پوشید پیشنهاد ما به شما آن هایی است که تا زیر زانو می آیند. اگر 1 سانتی متر زیر زانو باشند بهتر است. با این روش باز هم قد شما بلندتر به نظر می رسد.

کمربند نپوشید

برای کمربند قانونی وجود ندارد ولی هرچه عریض تر باشد شما را کوتاه تر نشان می دهد.

مطالب مرتبط:

1- کوتاه ها چی بپوشند؟

2- راه های بلند قد به نظر رسیدن

3- ترفندهایی برای خرید کفش پاشنه بلند بدون درد

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :