چطور در فصل سرما خوش تیپ باشیم؟

0

با آمدن پاییز و زمستان و سرد شدن هوا روش لباس پوشیدن ما نیز تغییر می کند. استایل لباس پوشیدن بیشتر افراد در فصل سرد کاربردی است و کم تر به شیک بودن و مرتب بودن خود توجه می کنند اما با رعایت نکاتی می توان در روزهای سر نیز شیک و مرتب و خوش لباس بود. چطور در فصل سرما خوش تیپ باشیم؟

1- به لایه خارجی لباس ها توجه کنید

لایه خارجی لباس شما در فصل های سرد پالتو یا کاپشن است که روی مانتو یا لباس های دیگر پوشیده می شود. این بخش از لباس شما باید شیک و مرتب باشد. به طور کلی پالتوهای زنانه از کاپشن ها مرتب تر به نظر می رسند البته استثنائاتی نیز وجود دارد.

چطور در فصل سرما مرتب باشیم؟

2- کفش پاشنه بلند بپوشید

قصد توهین به طرافداران کفش های تخت را نداریم اما استایلی که با کفش پاشنه بلند ساخته شود بسیار شیک تر و مرتب تر از استایلی است که با کفش تخت ساخته می شود. پس اگر می خواهید شیک و جمع و جور به نظر برسید از کفش پاشنه بلند استفاده کنید البته اگر زمین یخ نزده باشد.

چطور در فصل سرما مرتب باشیم؟

3- برق لب بزنید

اگر به آرایش علاقه ندارید به شما تبریک می گوییم شما دارا اعتماد به نفس کافی هستید اما مراقبت از لب ها را فراموش نکنید. عوامل محیطی مثل سرمای هوا و آلودگی باعث خشک شدن و آسییب به لب ها می شوند برای همین همیشه برق لب بزنید تا هم زیبا تر شوید و هم از لب های خود مراقبت کرده باشید.

چطور در فصل سرما مرتب باشیم؟

4- شال ببندید

یک شال گردن بزرگ یا کوچک با رنگ بندی زیبا علاوه بر کاربردی که در روزهای سرد دارد می تواند استایل شما را جمع و جور و شیک و با کلاس نشان دهد.

چطور در فصل سرما مرتب باشیم؟

5- ناخن های مرتب داشته باشید

اگر سر تا پا هم عالی و شیک لباس بپوشید اما ناخن های شما زشت و نا مرتب باشد در واقع تلاش شما بیهوده بوده است. سعی کنید همیشه ناخن ها را مساوی و خوش فرم نگه دارید و از سلامت آن ها مطمئن باشید. برای زیبایی بیشتر آن ها می توانید از برق ناخن و یا لاک هایی با رنگ های ملایم استفاده کنید.

چطور در فصل سرما مرتب باشیم؟

6- عینک آفتابی بزنید

عینک آفتابی علاوه بر این که چشمان شما را از گزند اشعه آفتاب حفظ می کند باعث می شود شیک تر و مرتب تر به نظر برسید. این وسیله فقط مخصوص بهار و تابستان نیست و همیشه به آن نیاز دارید به خصوص روزهای برفی.

چطور در فصل سرما مرتب باشیم؟

مطالب مرتبط:

1- اشتباه بزرگ در خريد لباس و راه حل هاي آن

2- 5 راز خريد موفق لباس

3- اصول خريد شلوار جين مناسب

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :