خانم‌ها سر خودتان کلاه بگذارید؛ ست کردن کلاه در فصل پاییز و زمستان

آذر ماه همیشه کمی شبیه یک تمرین آرام برای زمستان است. کم کم لباس‌های گرم را بیرون می‌آوریم و آماده تغییر می‌شویم. یکی از پوشش‌هایی که خیلی جدی گرفته نمی‌شود اما بسیار کاربردی است و بسیار هم می‌تواند ظاهر ما را تغییر دهد- خصوصا در این فصل- کلاه است.

ست کردن کلاه

چه خانم باشد و چه آقا می‌توانید با اضافه کردن یکی دو کلاه به کمد لباس‌هایتان حسابی حال و هوای پاییزی را رنگ و روی دیگری بدهید. این مطلب چند کلاه مناسب را برای خانم‌ها معرفی می‌کند که ست کردن آن‌ها با پوشش زمستانی هم راحت است و هم دلنشین.

کلاه‌های بانی: لازم نیست، ضروری است

یکی از کاربردی ترین؛ راحت ترین؛ پر استفاده و تنوع‌ترین کلاه که هر موجود زنده‌ای باید یکی از آن در میان لباس‌های پاییزی‌اش داشته باشد؛ کلاه‌هایی است که به آن‌ها کلاه بانی می‌گویند.

ست کردن کلاه

این کلاه‌های بسیار ساده که روی سر کشیده می‌شوند؛ در کلاسیک‌ترین نمونه خود، بافتنی هستند. این کلاه‌ها محافظی عالی در برابر تغییرات شدید آب و هوا هستند. می‌توانند نقش هدبند را هم ایفا کنند. اطراف گوش و پیشانی را کاملا می‌پوشانند.

ست کردن کلاه

این مدل کلاه می‌تواند در برابر سرما، باران، خورشید، باد، شما را در امان نگاه دارد البته اگر به مدل و جنس آن دقت کنید. .یکی از مدل‌های این کلاه لبه تا خورده به سمت بالا دارد و شبیه همان کلاه‌هایی است که بیشتر مادرها و مادربزرگ‌ها برای ما می‌بافتند.

ست کردن کلاه

این مدل با بارانی و کت و لباس‌های اسپرت و برای گردش و قرارهای دوستانه انتخاب خوبی هستند.

ست کردن کلاه

درباره رنگ می‌توانید کلاه بانی خود را با کیف و کفش خود و یا با یکی از آن‌ها ست کنید.

  • بانی جمجمه‌ای

مدلی از این کلاه‌ها هم هست که لبه تا خورده را ندارند و کاملا روی سر شما می‌نشینند. این کلاه‌ها از آنجایی که شکل جمجمه شما را می‌گیرند به همین نام معروف هستند.

ست کردن کلاه

کلاه‌های بانی را زمانی که برایتان مهم نیست موهایتان بهم بریزند و حالتشان تغییر کند؛ با خیال راحت می‌توانید بپوشید ولی در غیر این صورت انتخاب نامناسبی هستند.

ست کردن کلاه

  • بانی گوش دار

این مدل بانی‌ها که سربچه‌ها زیاد دیده اید؛ یک مدل بسیار مناسب و کاربردی برای روزهای سرد و برفی هستند. روزهایی که باد هر روزنی را برای حمله به شما انتخاب می‌کند.

ست کردن کلاه

بانی‌های گوش دار؛ با این که مدل‌های بسیار زیادی دارند اما همان ظاهر و ویژگی‌های غیر رسمی را به شما می‌دهند.اگر این مدل کلاه را با بارانی بلند و یا دامن ست کنید؛ درخشندگی خاصتری پیدا می‌کنید و مسیر درست‌تری را در مسیر این استایل می‌روید.

  • بانی دم دار

کمتر کسی است که این مدل بانی را دوست نداشته باشد؛ همان طور که بلا حدید این مدل کلاه را دوست دارد. او با یکدستی لباس های‌اش و رنگ طوسی که انتخاب کرده، استایلی که می‌توانست اسپورت باشد، کاملا سر و شکلی رسمی داده است.

ست کردن کلاه

این مدل بانی می‌تواند جمع کننده موهای شما هم باشد. خلاصه اینکه فرقی نمی‌کند به دنبال کلاهی برای اسکی باشید، یا داشتن تیپ شیک و یا سفری کوتاه به اندازه رفتن به فروشگاهی در سر خیابان، با این کلاه همیشه خوب به نظر می‌رسید.

کلاه امیلی

حتما این مدل کلاه را در انیمیشن‌ها زیاد دیده اید. این کلاه‌ها که طراحی زیبایی دارند؛ در رنگ‌ها و طرح‌های زیادی تولید شده اند؛ هم برای خانم‌ها هستند و هم برای آقایان. اما حقیقت این است که این کلاه‌ها برای خانم‌ها و سبک لباس پوشیدن زنانه بیشتر مناسب و یا بهتر است بگوییم؛ زیباتر به نظر می‌رسند.

این کلاه با شکل انعطاف‌پذیر در لبه و رنگ‌های متنوع، برای افرادی که دوست دارند ظاهر خود را تغییر دهند و خیلی شبیه دیگران نباشند هم انتخاب خوب و درستی است.

کلاه یقه اسکی

اگر در منطقه خیلی سردی زندگی می‌کنید و یا فردی هستید که به قول معروف، سرمالو هستید این مدل کلاه می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

ست کردن کلاه

این مدل کلاه را می‌توانید با کاپشن و اوورکت سد کنید و با انتخاب رنگ‌های جیغ؛ مانند قرمز و بنفش و سبز فسفری؛ پوشیده شدن بخش بزرگی از صورتتان را جبران کنید.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :