محمد رضا اهوارکی در
0

شبیه ثروتمندان لباس بپوشید

شبیه ثروتمندان لباس بپوشید

ثروتمند بودن شاید سخت باشد ولی شبیه به ثروتمندان لباس پوشیدن اصلا کار سختی نیست. در واقع اصولی و درست لباس پوشیدن با لباس گران پوشیدن متفاوت است. در این مقاله قرار است ما اصول لباس پوشیدن را به شما آموزش دهیم. پس با ما باشید تا بدانید چگونه شبیه ثروتمندان لباس بپوشید. 

۱- اعتماد به نفس داشته باشید

مهمترین دارایی و اصلی ترین ثروت شما تفکرات شما هستند. باید همیشه به این فکر کنید که خوشتیپ هستید و روز به روز خوشتیپ تر می شوید. نگذارید طرز پوشش بقیه در یک روز خاص یا با یک نوع اکسسوری خاص اعتماد به نفس شما را بهم بریزد. شما همیشه خوشتیپ هستید اگر خودتان بخواهید.

شبیه ثروتمندان لباس بپوشید

۲- همیشه به روز باشید

سعی کنید از آخرین اخبار دنیای فشن و مد مطلع باشید. اینگونه است که می توانید بهترین تیپ را برای خودتان بسازید. اگر ندانید که امسال چه شلوار جینی مد است یا چگونه رنگ کفش و کمربند ست می شوند نمی توانید خوشتیپ بودن را حفظ کنید و پس از مدتی این حس در شما از بین می رود.

شبیه ثروتمندان لباس بپوشید

۳- لباس خوب بپوشید

لباس خوب پوشیدن مستلزم رعایت نکات زیادی است که در این سایت هدف ما گوشزد کردن آن ها به شماست‌. برخی از این نکات عبارتند از:

  • لباس تمیز بپوشید طوری که گویی تازه آن را خریده اید.
  • لباس چروک نپوشید.
  • لباس های اندازه ی تنتان بپوشید.
  • تنوع رنگی در لباس ها را رعایت کنید.
  • لباس ها را به درستی با هم ست کنید.

شبیه ثروتمندان لباس بپوشید

۴- اکسسوری های کلیدی را تهیه کنید

در هر زمان و مکان خاص شاید یک سری اکسسوری های خاص مد باشند. تلفن همراه هم جزو اکسسوری محسوب می شود و یک حلقه ازدواج  نیز. پس سعی کنید اگر اکسسوری ها را حتی کم هم مصرف می کنید بهینه مصرف کنید و بهترینشان را انتخاب کنید.

شبیه ثروتمندان لباس بپوشید

۵– جواهرات مردانه بپوشید

آقایان هم جواهرات خاص خود را دارند. قرار نیست حتما از جنس  طلا باشند. جواهرات اصیل نقره ای و پالادیومی از انتخاب های خوب شما می توانند باشند.

۶- مانند جنتلمن ها صحبت کنید

سعی کنید الفاظی را که اکثر آقایان به کار می برند و کمی کوچه خیابانی است به کار نبرید. از کلمه های داداش،‌ حاجی و این گونه موارد کمتر استفاده کنید و به جای آن الفاظی مثل قربان‌،‌ آقا و امثالهم استفاده کنید. این نیز یکی از لم های زندگی کردن شبیه به ثروتمندان است هرچند شاید این اصل میان ثروتمندان کشور ما رعایت نشود!

شبیه ثروتمندان لباس بپوشید

۷- برنامه ی اصلاح منظم داشته باشید

تراشیدن ریش و مرتب کردن آن در هر زمانی که باشد تاثیر زیادی در تیپ شما دارد ولی اگر به طور منظم باشد شما را ثروتمند جلوه می دهد. این کار را با خود تمرین کنید و سعی کنید همیشه یک ریش خوش دست و کادره داشته باشید.

شبیه ثروتمندان لباس بپوشید

۸- با افرادی بگردید که مثل خودتان می اندیشند 

در انتخاب دوستان و آشنایان دقت کنید. کسانی که به نظرات شما بها می دهند و با شما همفکر هستند را انتخاب کنید. از کسانی که شما را از کارها و عقایدتان نهی می کنند (نه همیشه!) ولی تا جایی که می توانید به دور باشید.

شبیه ثروتمندان لباس بپوشید

۹- شما انتخاب کنید که کجا غذا بخورید

شاید باورتان نشود ولی یکی از لم های زندگی کردن مثل ثروتمندان انتخاب محلی است که باید غذا بخورید. وقتی با اطرافیان یا دوستان به صرف شام می روید سعی کنید محل غذا خوردن را شما انتخاب کنید.

۱۰- حواستان باشد در اینستاگرام تان چه عکس هایی را منتشر می کنید

عکس هایی را در اینستاگرام منتشر کنید و یا روی تصویر پروفایل شخصیتان قرار دهید که با تیپ و استایل شما هم خوانی دارند. عکس هایی که در آنها خوب نیفتاده اید یا لباستان مناسب نیست را قرار ندهید.

شبیه ثروتمندان لباس بپوشید

مطالب مرتبط:

1- خوشتیپ ها ثروتمندتر هستند

2- ۳ نکته برای خوشتیپ ها از دیدگاه خیاط ایتالیایی

3- خوشتیپ ترین مدل مرد ایران

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :