مدیر سایت در
0

چگونه لکه مربا را پاک کنم؟

چگونه لکه مربا را پاک کنم؟

چگونه لکه مربا را پاک کنم؟ فکر میکنم یکی از دغدغه های هر خانومی رو در رویی با انواع لکه ها باشه، امروز می خواهیم شیوه از بین بردن لکه مربا را بیان کنیم. اگر شما نيز با چنين مشكلي مواجه شده ايد، پيش از هر اقدامي نيم نگاهي به نكات زير بيندازيد شايد به كارگيري آنها شما را در این امر ياري دهد. با تیم چی بپوشم همراه باشید.

چگونه لکه مربا را پاک کنم؟

دیگر نگران طریقه ی از بین بردن لکه های لباس و لوازم خود نباشیدکافیست که فقط مطلب ما را بخوانید.در ايام تعطيلات به جهت مسافرت ها و پيك نيك هاي متعدد و همچنين رفت و آمدهاي بسيار، بيش از هر موقع ديگر از سال، لوازم دكوراسيوني خانه و همچنين لباس ها به خصوص پوشاك بچه ها در معرض صدماتي از جمله لكه دار شدن در اثر ريختن مواد مختلفي مانند چاي، چربي، آب ميوه و غيره قرار مي گيرند كه البته آثار ايجاد شده بر روي لوازم و لباس هاي تميز و نو بسيار ناخوشايند است.

  • طبق لکه میوه جات عمل کنید و یا در محلول صابون بیو خیس کرده (تخریب مواد آلی توسط آنزیم های حاصل از موجودات زنده) بشویید .
  • یک چهارم فنجان جوش شیرین، یک قاشق غذاخوری براکس و نصف فنجان آب سرد را مخلوط کنید. مخلوط را به لکه بمالید و به مدت 20 دقیقه بگذارید بماند. سپس با آب سرد بشویید.
  • لکه های سر سخت را ممکن است یک یا دو ساعت در قسمت های مساوی آب اکسیژنه و آب سرد خیس کنید.
  • بعضی اوقات اگر لکه را در طول شب در بخوابانید، لکه پاک می شود و یا در مقادیر مساوی گلیسیرین و آب سرد به مدت 2 تا 3 ساعت خیس کنید و سپس با آب سرد آبکشی کنید.
  • اگر لکه تازه باشد می توان روی آن آب لیمو مالید و در آفتاب گذارد تا خشک شود.

مطالب مرتبط:

1- چگونه لکه چای را از لباسم پاک کنم؟

2- چگونه لکه عرق زیر بغل را از پیراهنم پاک کنم؟

3- راه کارهایی عملی برای پاک کردن لکه جوهر از لباس

4- نه گام عملی برای پاک کردن لکه رژ لب از روی لباسدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :