چطور شلوار جین مناسب انتخاب کنیم؟

یک شلوار جین مناسب عضو ضروری هر کمد لباسی است. لباسی که با همه لباس ها و تیپ ها هماهنگ است، بسیار کاربردی است و همیشه مد روز خواهد بود. اما شلوارهای جین مدل ها و رنگ های متنوعی دارند. از بین این همه رنگ و مدل و جنس مختلف چطور شلوار جین مناسب انتخاب کنیم؟

چطور شلوار جین مناسب انتخاب کنیم؟

جین تنگ

شلوارهای جین تنگ مدت طولانی ای است که مد هستند و به نظر نمی رسد که به این زودی ها قصد ترک ما را داشته باشند. شلوار های جین تنگ پاها را بلند تر نشان می دهند و با بشتر فرم های اندام سازگاری دارند، با کفش پاشنه بلند و بوت ترکیب زیبایی می سازند و با ترکیب مناسبی از مانتو و کفش می توانند یک استایل رسمی را تشکیل دهند.

شلوار جین گشاد

شلوار های جین گشاد برای تنوع گزینه بسیار خوبی هستند. آن ها را برای روزهایی که می خواهید راحت لباس بپوشید و همزان خوش تیپ هم باشید نگه دارید مثل گردش روزهای تعطیل و مسافرت. شلوار جین گشاد با مانتوی نسبتا کوتاه و کفش اسپورت ترکیب مناسبی می سازد.

شلوار جین تیره

این نوع شلوار از ضروری ترین شلوار ها است که برای همه افراد چه چاق چه لاغر لازم است. شلوارهای جین تیره گران تر به نظر می رسند و ترکیب آن ها با لباس های رسمی و یا راحتی بسیار زیبا و شیک خواهد شد. شلوار جین تنگ بهتر است تیره باشد.

شلوار جین روشن

شلوار های جین روشن اسپرتی تر و به روز تر به نظر می رسند و می توانید ان ها را هر روز بپوشید به خصوص با لباس های رنگ روشن تر ترکیب بهتر خواهند ساخت.

شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی را می توانید همیشه بپوشید حتی به عنوان شلوار مجلسی رسمی و یا در گردش های آخر هفته. همه لباس ها به راحتی با آن هماهنگ می شوند و از همه مهم تر خاصیت لاغر کننده دارند.

شلوار جین خاکستری

یک رنگ خنثی و عالی برای استفاده همیشگی به خصوص برای افرادی که عاشق رنگ خاکستری هستند. شما می توانید آن را با لباس سفید یا مشکی یا هر رنگ ملایم دیگری هماهنگ کنید و در تیپ خود تنوع ایجاد کنید.

مطالب مرتبط:

1- روش ها کاهش هزینه در خرید شلوار جین

2- سوالات متداول درباره شلوار جین و پاسخ آن ها

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :