chadmin در
0

چه جوری کفش مناسب بخرم؟

چه جوری کفش مناسب بخرم؟

به طور کلی زنان ده برابر بیشتر از مردان از درد پاهایشان شکایت دارند و دلیل آن پوشیدن کفش های پاشنه بلندی است که پنجه آن ها تیز و به انگشتان پاهایشان فشار می آورند. امروز تیم متخصص چی بپوشم با ارائه مطلبی تحت عنوان “چه جوری کفش مناسب بخرم؟” شما را در خرید کفش مناسب راهنمایی می کنند. شما خانمها که دوست دارید همیشه کفشهای ظریف بپوشید یا آقایانی که به دنبال آخرین مدل کفش هستید، باید بدانید که تنها با توجه به زیبایی کفش، به مرور زمان دچار دردسر می شوید!

 

چه جوری کفش مناسب بخرم؟

متخصصان چی بپوشم می گویند: طبق مطالعات اخیر به روی 3000 زن و مرد، آنهایی که اهل مد هستند و دائماً در حال تغییر و امتحان کفشهای جدید و متنوع هستند، دیر یا زود دچار صدمات ناشی از آن بر قسمتهای مختلف پا می شوند.

با رعایت نکات زیر، می توانید با انتخابی کفشهایی مناسب، سلامت پاهای خود را تضمین کنید.

1- هر بار که برای خرید کفش می روید، مطمئن شوید سایز کفشتان تغییر نکرده باشد، حتّی ممکن است به مرور زمان یکی از پاها کمی بزرگ یا کوچکتر از دیگری شود.

2- به دلیل تنوع در مدل کفشها، به عرض و پهنای جلوی کفش توجّه کنید.

3- حتماً کفش را با جورابی مناسب امتحان کنید. برای مثال، برای کفشهای زمستانی، اگر جورابی صخیم و بالعکس تابستان از جوراب نازک استفاده کنید.

4- اگر انتخاب کفشی راحت برایتان سخت است، می توانید از برندهای (سازنده های) معروف که همواره کفشهایی استاندارد و راحت تولید می کنند، خرید کنید.

5- به اندازه پاشنه دقّت کنید، در کفشهای پاشنه بلند، فشار و وزن بدن به روی نقاطی دیگر کف پا و کمر متمرکز شده و دچار ناراحتی های مفاصلی می شوید، بنابراین بهتر است از کفش های پاشنه دار تنها برای مراسم خاصّ استفاده کنید.

6- هر کفش را بسته به مدل آن برای موقعیتی مناسب بپوشید، برای مثال اگر قرار است روزانه مسافت زیادی را تا محل کار خود پیاده بروید، از پوشیدن کفشهای سنگینی چون، بوت خودداری کنید. برای پیاده روی های طولانی از کفشهای راحتی استفاده کنید

مطلب مرتبط: آقایون خوش تیپ! می دونید کفش مناسب شما چیه؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :