مهفام میرزایی در
0

چگونه با اطمينان از اينترنت لباس بخريم؟ قسمت دوم

چگونه با اطمينان از اينترنت لباس بخريم؟ قسمت دوم

خرید از اینترنت مزایایی زیادی دارد. اما نگرانی هایی هم دارد. در قسمت قبلی آموختیم که برای انتخاب لباس مناسب و خرید آن از اینترنت باید ابعاد بدن را دقیق اندازه گیری  کنیم. در این قسمت نیز خواهیم آموخت که برای هر لباسی دانستن چه سایزهایی ضرورت دارد و چه نکات دیگری را برای خرید باید بدانیم. این هم ادامه  مطلب چگونه با اطمينان از اينترنت لباس بخريم؟ قسمت دوم

چگونه با اطمينان از اينترنت لباس بخريم؟ قسمت دوم

اندازه گیری برای آقایان: آقایان برای خرید شلوار باید سایز دور کمر و قد پا و قد کل بدن را اندازه بگیرند. برای پیراهن و کت هم دور سینه، دور گردن و طول آستین ضروری است.

اندازه گیری برای خانم ها: خانم ها باید دور سینه (برجسته ترین قسمت بالاتنه) دور کمر طبیعی (باریک ترین قسمت بالاتنه (و دور کمر واقعی (دو سانتی متر پایین تر از ناف جایی که کمر شلوار قرار می گیرد) و دور باسن (برجسته ترین قسمت پایین تنه) را برای لباس های مختلف اندازه بگیرند. برای شلوار قد پای شلوار هم ضروری است. برای بلوز و پیراهن دور گردن و طول آستین را هم اندازه بگیرید.

سایز خود را پیدا کنید. پس از این که اندازه ها را گرفتید و از درستی آن ها مطمئن بودید به یک سایت معتبر فروش لباس مراجعه کنید و جدول سایز بندی سایت را مشاهد کنید. با مقایسه کردن اندازه های خود در جدول، نزدیک ترین ابعاد به ابعاد خود را پیدا کرده و سایز خود را ببینید. به این ترتیب می توانید بفهمید کدام لباس ها اندازه شما خواهند شد و کدام ها نه. داشتن یک جدول سایز ساده و واضح نشان دهنده اعتبار آن سایت است. اما سایت های فروش آنلاین لباس هایی با برندهای مختلف و سایزبندی های مختلف را برای فروش عرضه می کنند. پس ممکن است جدول سایز برای یک محصول با جدول سایز محصول دیگر متفاوت باشد. به نکته هایی که درباره سایز بندی لباس در توضیحات محصول نوشته شده است توجه کنید. در صورت وجود، نظرات کاربران را نیز بخوانید

برندها و سایزبندی هایشان را به خاطر بسپارید. اگر از یک سایت و یک برند خاص خرید موفقی داشتید به لیبل ها و سایزبندی آن دقت کنید و سعی کنید خرید کردن را از همان برند ادامه دهید تا خرید کردن شما از اینترنت دیگر تیری در تاریکی نباشد.

کمی بزرگتر بگیرید سپس لباس ها را اندازه کنید. ممکن است اندازه مشابه شما در جدول سایزبندی محصول موجود نباشد در این صورت بین سایزهای بزرگتر نزدیک ترین را انتخاب کرده و سفارش دهید. سپس با مراجعه به خیاط از وی بخواهید تا آن را اندازه تن شما بکند.

چگونه با اطمينان از اينترنت لباس بخريم؟ قسمت دوم

 

مطالب مرتبط

1- راه های تشخیص کیف لویی ویتون اصل و تقلبی
2- چگونه با اطمينان از اينترنت لباس بخريم؟ قسمت اول
3- راه هاي تشخيص کفش نايک تقلبيدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :