فیلم «خانه گوچی» و شخصیت پردازی آن

اخیرا تریلر فیلم جدید ریدلی اسکات منتشر شده و انتظار می‌رود که این فیلم آبان یا آذر امسال اکران شود. فیلم «خانه گوچی» با حضور ستاره‌های مشهور مانند لیدی گاگا، آدام درایور، آل پاچینو و جرد لتو به یکی از امیدهای اصلی منتقدین تبدیل شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا شخصیت پردازی این فیلم را با هم بررسی کنیم. پیش از تماشای این فیلم، حتما مطلب ما را تا انتها بخوانید.

ad banner

لیدی گاگا در نقش پاتریزیا رجیانی

لیدی گاگا در فیلم «خانه گوچی»

لیدی گاگا در این فیلم نقش پاتریزیا رجیانی را ایفا می‌کند که پس از چند سال زندگی مشترک با مائوریتسیو گوچی، نوه بنیانگذار شرکت گوچی و رئیس خانه مد گوچی، کسی را مامور می‌کند تا همسرش را به قتل برساند. گریم و لهجه ایتالیایی لیدی گاگا برای این نقش توسط بسیاری از افراد، مورد تحسین قرار گرفته است.

آدام درایور در نقش مائوریتزیو گوچی

آدام درایور در فیلم «خانه گوچی»

مائوریتزیو گوچی، فرزند رادولف گوچی و نوه بنیانگذار برند گوچی، یعنی گوچیو گوچی است. آدام درایور، بازیگر کاربلد آمریکایی، نقش این کاراکتر را در فیلم «خانه گوچی» ایفا می‌کند. عینک او در فیلم کاملا مشابه عینک حقیقی مائوریتزیو گوچی بوده است. ماریتزیو گوچی با مدیریت غلط و طمع خود شرکت را در معرض سقوط قرار داده بود.

جرد لتو در نقش پائولو گوچی

جرد لتو در فیلم «خانه گوچی»

پائولو گوچی یکی از 4 فرزند آلدو گوچی است که در دهه 60 میلادی به عنوان طراح اصلی برند گوچی در این شرکت فعالیت می‌کرد. او در سال 1980 از شرکت خانوادگی خود اخراج شد. گریم جرد لتو نیز در این فیلم اعتراضاتی را از سوی خانواده گوچی به همراه داشت. آن‌ها از موهای دائما نامرتب لتو در این فیلم اعلام آزردگی کردند.

آل پاچینو در نقش آلدو گوچی

آل پاچینو در فیلم «خانه گوچی»

آلدو گوچی، فرزند دیگر گوچیو گوچی و عموی مائوریتزیو گوچی بود که آل پاچینو، نقش او را در این فیلم ایفا کرده است. ایفای نقش آلدو گوچی توسط آل پاچینو اعتراضات زیادی را از سوی خانواده گوچی به همراه داشت. آن‌ها معتقد بودند که آلدو گوچی جذاب و قد بلند بوده در حالیکه آل پاچینو در این فیلم قد کوتاه و چاق است.

جرمی آیرنز در نقش رودولفو گوچی

جرمی آیرنز در فیلم «خانه گوچی»

رودولفو گوچی، کوچک‌ترین فرزند گوچیو گوچی و پدر مائوریتزیو بود که با نام مستعار مائوریتزیو دآنکورا به حرفه بازیگری مشغول بود. او در سال 1983 درگذشت و دارایی خود را به تنها فرزندش مائوریتزیو سپرد. مدیریت برند گوچی، پس از مرگ رودولفو به مائوریتزیو رسید.ایفای نقش رودولفو در این فیلم به عهده جرمی آیرنز بوده است.

سلما هایک در نقش جوزفین پینا آئوریما

سلما هایک در فیلم «خانه گوچی»

پینا آئوریما، دوست صمیمی پاتریزیا رجیانی بوده و به نوعی شریک این بازیگر در ماجرای قتل مائوریتزیو گوچی بوده است. ایفای نقش پینا آئوریما در فیلم «خانه گوچی» را سلما هایک برعهده داشته است. جالب است بدانید سلما هایک، همسر مدیر عامل فعلی شرکت کرینگ است و گوچی از شرکت‌های تابع کرینگ می‌باشد.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :