آقای هومن سیدی؛ لژ قابل توجه کفش‌هایتان در ونیز، از نظرمان پنهان نماند!

هومن سیدی از جمله هنرمندانی است که امسال در جشنواره فیلم ونیز 2022 شرکت می‌کند. او به همراه کارگردان و بازیگران فیلم بی رویا، که تنها در جشنواره فیلم فجر نمایش داده شده بود، در فتوکال این فیلم حاضر شد. هومن سیدی تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده داشته و در این فتوکال، استایلی رسمی را انتخاب کرده بود. آیتم‌هایی که در استایل او به چشم می‌خورند، اغلب نمونه‌ی بارزی از قالب استایل‌هایی هستند که بسیار دیده‌اید. این عناصر معمولا به رده یا سن خاصی تعلق ندارند و همه می‌توانند از آن بهره ببرند و خوش تیپ به نظر برسند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به آیتم‌های اصلی استایل این بازیگر، کارگردان و تهیه‌کننده سینما بپردازیم.

هومن سیدی در فتوکال ونیز

کت و شلوار چهارخانه

کت و شلوار با پیراهن سفید یکی از استایل‌های جاودانه صنعت مد به شمار می‌رود. اما ترکیب رنگ مشکی با خطوط بی جان و محو آبی نشان از سلیقه مینیمال طراح دارد. آن‌چه که اهمیت دارد این است که مشخص است که این ست از لحاظ اندازه کاملا برازنده انتخاب شده، چرا که معیارهای سایز و قد در آن به شیوه‌ای مطلوب رعایت شده است. در غیر این صورت باید با آستین‌های بلند کت و شلوارهای دفرمه مواجه شوید که ممکن نیست از لنز دوربین‌ها پنهان بماند.

هومن سیدی در فتوکال ونیز

کفش‌های لژدار

هومن سیدی از آن دسته بازیگرانی است که قد متوسطی دارد، اما به لطف طراحان کفش، این روزها سلبریتی‌های زیادی به سمت کفش‌های رسمی لژدار می‌روند تا قدشان کمی بلندتر شود. هومن سیدی هم اینبار به سراغ کفش‌هایی رسمی رفته که لژ آن‌ها از نظرها پنهان نمانده و به شدت جلب توجه می‌کند.

هومن سیدی در فتوکال ونیز

فریم رنگی عینک

اگر عکس‌های هومن سیدی را در فضای اینترنت دیده باشید با عینک‌های رنگی او ناآشنا نیستید. به نظر می‌رسد خود او از تنوع دادن به قاب‌ها و فریم‌های رنگی عینکش لذت می‌برد. این بار هم این بازیگر و کارگردان مشهور با فریمی قرمز رنگ در فتوکال فیلم بی رویا دیده شده. فریمی که استایل او را تا حدی از رسمی بودن دور کرده و به سمت فانتزی بودن می‌برد. تناقض رسمی بودن پوشش هومن سیدی و فانتزی عینکش، جذابیت خوبی به این بازیگر داده است.

هومن سیدی در فتوکال ونیز

چرا اینقدر رسمی؟

اگرچه معمولا برای بخش فتوکال، بیشتر سلبریتی‌ها از استایل‌های کژوال و راحت‌تری استفاده می‌کنند. با این حال شاید باید برای فرش قرمز منتظر استایل جذاب‌تری از تهیه کننده فیلم بی رویا باشیم. یقه باز پیراهن هومن سیدی نیز حکایتی از این موضوع دارد تا ظاهرش را از آن حالت اتو کشیده خارج کند. شاید این بازیگر می‌توانست برای مراسم فتوکال استایل راحت‌تری داشته باشد، کفش‌های اسپورت‌تری انتخاب کند و یا به جای پیراهن سفید و کت و شلوار ست، کت تک با تیشرت را انتخاب کند.

هومن سیدی در فتوکال ونیز

رقیه باقری
نویسنده: رقیه باقری
«فشن محو می‌شود و از بین می‌رود، اما استایل جاودان است و همیشه زنده می‌ماند.» سخن ایو سن لورن طراح مد نیز باید در ذهن همه ما نقش ببندد، زیرا امروزه به جای اینکه استایل یونیک و منحصر به فرد خود را بسازیم، سعی می‌کنیم با ترند‌هایی که بزرگان تعیین می‌کنند پیش برویم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :