بهراد در
0

تاج گل سر: رسمی اوکراینی

تاج گل سر: رسمی اوکراینی

وقتی به تاج گل سر فکر می کنیم، نا خود آگاه یاد عکس های اینستاگرامی و کنسرت های خارج از کشور می افتیم. تقریبا جز این دو مورد هم نمی شه جای دیگه ای تاج گل سر رو روی سر کسی دید. اما همونطور که دنیای فشن و مد به سمت هر چه بیشتر مدرنیزه شدن و کندن از سنت پیش میره، برخی استایل های گذشته هم تو کشور ها مورد استقبال قرار می گیره. با چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

همونطور که گفتیم اگه یک دور ریز تو اینستاگرام بزنید خواهید دید که سرپوش گلی یا همون تاج سر گل خیلی پر طرفدار شده و خانم های عزیز خیلی از این استایل استقبال کردند ولی تو خویابون خبری از این استایل نیست. اما اگه به کشور اوکراین نگاه کنید، می بینید که خانم های حتی خیلی جوون هم پیدا می شن که از این سرپوش گل برای پوشش روی سرشون استفاده می کنند. این در حالی هستش که برند های معروف دنیا دارن سر و دست می شکنن که بیان روی سر شما. (فکر کنم منظورم رو خوب رسوندم)

اما این علاقه از کجا میاد؟

تاج گل سر: رسمی اوکراینی

طبق تحقیق نظریه ووگ و عکسبردار معروف، تیرتی پیونی، این علاقه ناشی از تاریخ غنی این مردم با همین سرپوش هاست. البته این گروه حتی جوون یک تغییراتی به این پوشش دادند که از تاج به سرپوش تغییر نام داده شده.

تاج گل سر: رسمی اوکراینی

تاج گل سر: رسمی اوکراینی

حالا چند مدل که با حجاب در هم آمیخته شده رو بهتون نشون می دیم که اگه پسند شد بردارید.

تاج گل سر: رسمی اوکراینی

تاج گل سر: رسمی اوکراینی

مطالب مرتبط:

1- “لباس قاسم آبادی” لباس محلی مردم گیلان

2- لباس محلی مردم خوزستان چیست؟

3- تامی هیلفیگر، برند محبوب آمریکایی‌هادیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :