تحریریه چی بپوشم در
9,524

شومیزهای هاوایی، شادترین ترند تابستان امسال! با این مدل‌ها در مهمانی فامیل بدرخشید

شومیزهای هاوایی، شادترین ترند تابستان امسال! با این مدل‌ها در مهمانی فامیل بدرخشید

فصل تابستان کم‌کم از راه می‌رسد و خیابان‌ها پر می‌شوند از لباس‌های رنگارنگ و خنک. در این میان، تونیک‌های هاوایی زنانه با طرح‌های گل‌دار زیبا و پارچه‌های لطیف، طرفداران زیادی پیدا می‌کنند. پوشیدن تونیک هاوایی حس تعطیلات، ساحل و قدم زدن زیر نور آفتاب را تداعی می‌کند و استایل شما را راحت و در عین حال شیک نگه می‌دارد.

شومیزهای هاوایی

جدیدترین مدل تونیک هاوایی زنانه

انتخاب تونیک هاوایی مناسب به عوامل مختلفی مانند فرم بدن، جنس پارچه، نوع طرح و رنگ بستگی دارد. در این بخش به مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام خرید تونیک هاوایی زنانه به آن‌ها توجه کنید، اشاره می‌کنیم:

این تونیک‌ها برای انواع فرم بدن مناسب هستند اما با کمی دقت در انتخاب مدل، می‌توانید اندام خود را زیباتر نشان دهید. مثلا اگر بالاتنه درشت‌تری دارید، تونیک‌های یقه هفت یا دکلته انتخاب کنید و اگر پایین‌تنه‌تان پرتر است، تونیک‌های راسته یا کمی کلوش بپوشید.

جنس پارچه:

پارچه‌های خنک و سبک مانند نخ، لینن و ویسکوز برای تونیک هاوایی زنانه ایده‌آل هستند. این پارچه‌ها هوا را به خوبی از خود عبور می‌دهند و در روزهای گرم تابستان احساس راحتی به شما می‌دهند.

طرح و رنگ:

تونیک‌های هاوایی معمولا با طرح‌های گل‌دار در رنگ‌های شاد و گرمسیری به بازار عرضه می‌شوند. اما اگر به استایل ساده‌تری علاقه دارید، طرح‌های هندسی یا گل‌های ریز را هم می‌توانید انتخاب کنید.

تونیک‌های هاوایی زنانه با طرح‌های شاد و رنگارنگ، انتخابی ایده‌آل برای روزهای گرم تابستان هستند. این لباس‌ها در انواع مدل‌ها و جنس‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به فرم بدن و سلیقه خود، تونیک مناسب را انتخاب کنید. با ست کردن تونیک هاوایی با اکسسوری‌های مناسب، استایلی شیک و تابستانی برای خود بسازید و از قدم زدن زیر نور آفتاب لذت ببرید.

 

منبع: ماگرتا

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :