مصی روشن در
2,437

آقای هری استایلز؛ کسی جز شما جسارت پوشیدن این لباس‌ها را ندارد!

آقای هری استایلز؛ کسی جز شما جسارت پوشیدن این لباس‌ها را ندارد!

هری ادوارد استایلز خواننده، ترانه سرا و بازیگر انگلیسی است. فعالیت موسیقیایی او سیزده سال پیش شروع شد؛ زمانیکه تنها ۱۶ سال داشت و به در مسابقات مهم موسیقی بریتانیایی به اسم The X Factor شرکت کرد. هری استایلز را خوش لباس‌ترین موزیسین جوان و با استعداد جهان می‌دانند. دلیلش هم این است که او تعریف سبک را می‌داند و کمد لباس‌هایش را بر روی یک سری اصول اولیه می‌سازد و سپس با خلاقیت در پوشش آن را تکمیل می‌کند.

single_content ad banner

استایل هری استایلز

در کمد هری؛ از کت و شلوارهای مخملی خیلی رسمی گرفته تا کت و شلوارهای پاستیلی رنگ و پیراهن‌های ژولیده و خالخالی با رنگ‌های جیغ و… هست. اگر آماده سفر به کمد لباس‌های و صندوقچه رازهای او در ساخت سبک لباس پوشیدنش هستید؛ به خواندن این مطلب ادامه دهید.

استایل هری استایلز

سلطان رنگ روی صحنه

هری ادوارد در این سال‌ها تن به همه رنگی زده است و یکی از ویژگی‌های پوشش او همین مورد است. از پالتویی صورتی رنگ و جلیغه و شلوار سرخانی برای اجرای روی صحنه بگیرید تا رنگ لیمویی و زرد که محبوب اوست.

استایل هری استایلز

هری بارها با لباس‌هایی در تم زرد رنگ این طرف و آن طرف دیده شده است؛ چه در مراسم رسمی و چه رفت و آمدهای ساده و چه در مصاحبه هایش.

استایل هری استایلز

رنگی که شاید خیلی از آقایان از آن دوری کنند در حالیکه رنگی انرژی بخش و شاد است و به چهره آن‌ها سرزندگی می‌دهد.

استایل هری استایلز

او حتی از این رنگ برای ناخن‌هایش هم استقبال کرده است و ارادت خوش را به این رنگ حسابی نشان داده است.

استایل هری استایلز

یکی دیگر از رنگ‌های محبوب هری که حتی در میان سلبریتی‌ها هم خیلی زیاد امتحان نمی‌شود، قرمز است. البته تم‌های قرمز و گوجه و بنفش بگوییم؛ بهتر است.

استایل هری استایلز

مانند این اوورکت قرمز که یک لباس مرسوم، مد روز و زیبا است و او را در میان جمعیت درخشان و چشمگیر کرده بود.

استایل هری استایلز

سبز هم یکی از لباس‌هایی است که استایلیست‌های هری همیشه برای او در نظر می‌گیرند، خصوصا زمانی که کنسرت دارد. این رنگ فقط هه شامل پیراهن مردانه و تیشرت و پالتوی‌های او نمی‌شود و سربند او را هم در همین گروه رنگی بوده است.

استایل هری استایلز

استایل هری استایلز

هری با لباس‌های پر زرق و برق غریبه نیست، یکی از همین لباس‌های پر زرق و برق‌ها هم برای عکاسی با مجله Dazed پوشیده بود و بار دیگر نشان داد هرگز از فراتر رفتن از مرزهای مد نترسیده است.

استایل هری استایلز

نترسیدن از زرق و برق

استایلز در یکی از مصاحبه‌هایش با مجله معروف Vogue الگوهای خودش در لباس پوشیدن را، ستاره‌های دنیا موسیقی مانند پرینس و دیوید بووی و الویس و فردی مرکوری و التون جان معرفی کرد. کسانی که لباس‌هایشان نمایشی و پر زرق و برق بوده است.

استایل هری استایلز

هری درباره انتخاب لباس‌هایش می‌گوید: «چیزی می‌پوشم که واقعاً پر زرق و برق است اما از پوشیدن آن احساس دیوانگی نمی‌کنم. من فکر می‌کنم باید لباسی بپوشید که در آن احساس شگفت‌انگیزی داشته باشید.»

استایل هری استایلز

پاک کردن مرزها

هری بارها لباس‌هایی پوشیده است که بیشتر از آنکه مردانه باشند، زنانه هستند و این کار را کاملا خودخواسته انجام می‌دهد چون به نظرش؛ این خط‌های جدا کننده و مرزهای ساخته شده در حال فروپاشی هستند.

استایل هری استایلز

هری درباره خرید لباس می‌گوید: «من گاهی به مغازه‌ها می‌روم و فقط به لباس‌های زنانه نگاه می‌کنم که شگفت‌انگیز هستند. برداشتن این مانع‌ها مانند برداشتن هر مانع دیگری لذت بخش است؛ پس حتما از بازی با مدل لباس‌ها نباید بترسیم.»

استایل هری استایلز

همنوایی سبزها

استایلز در اولین نمایش «پلیس من» در جشنواره فیلم بین‌المللی تورنتو در سال ۲۰۲۲، با یک مجموعه سبز رنگ

حاضر شد. این ستاره با شلوار سبز لیمویی، کت بلیزر سبز تیره و کیف سبز روشن، چشم همه دوربین‌ها را دزدید.

استایل هری استایلز

او در همین جشنواره و در یکی دیگر از فرش قرمزها کت و شلوار کلاسیک راه راه مشکی را با یک گردن‌بند نارنجی ست کرده بود و دوباره این اصل لباس پوشیدنش را تکرار که «همه چیز در جزئیات است!»

استایل هری استایلز

لباس‌هایی با طرح‌های هندسی

یکی از محبوب‌ترین استایل‌های هری روی صحنه لباس‌هایی با پارچه‌هایی است که طرح‌های هندسی دارند اما این لباس‌ها بازهم مهر، هری استایلز را دارند؛ آن‌ها تکراری نیستند و ترکیب و برش‌های خاص و رنگ‌هایشان آن‌ها را ویژه کرده است.

استایل هری استایلز

مانند لباس راه راهی که سال ۲۰۲۲ در یکی از اجراهایش پوشید. لباسی یک تکه، شاد و راحت!

استایل هری استایلز

ژاکت و پلیور، فراموش نمی‌شود

این پسر عجیب و غریب که روی مرزها راه می‌رود و خودش را به هر سویی که دوست داشته باشد، می‌اندازد؛ یکی از اجزای لباسش، ژاکت و جلیقه است. اما نه هر ژاکت و جلیقه ای.

استایل هری استایلز

طرح‌های خاص، رنگ و بافت‌هایی که خیلی در پشت ویترین مجازی و یا حقیقی مغازه‌ها دیده می شود.

استایل هری استایلز

در نهایت اینکه او شاید سلطان رنگ‌ها باشد اما یقینا پادشاه، چهار فصل کمد لباس هاست!دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :