دردهای ناخوشایند بعد از استفاده از کیف دستی

0

کمتر دختر خانم و یا خانومی را می توان بدون داشتن کیف دستی دید، بدون شک یکی از مهم ترین اکسسوری هایی است که خانم ها همیشه به همراه خود دارند و اساسا استفاده نکردن از آن باعث بهم خوردن استایل تان خواهد شد. اما چقدر از دردهای ناخوشایند بعد از حمل کیف دستی می دانید؟ با چی بپوشم همراه باشید. 

۱- راه رفتن شما را خنده دار تر می کند

حمل کردن یک کیف سنگین موجب می شود تا حرکت طبیعی دست شما بهم بخورد. بهم ریختن این حرکت خود موجب تغییر در حرکت پا می شود. این تغییر حرکت را اگر با یک کیف دستی سنگین تصور کنیم خودتان متوجه خنده دار شدن نحوه راه رفتن تان خواهید شد.

۲- به پشت شما آسیب می زند

حمل کردن اشیا سنگین می تواند به پشت شما آسیب وارد کند و موجب درد شدیدی در این ناحیه شود. سفتی و سنگینی بند کیف می تواند این دردها را برای پشت شما به صورت مزمن ادامه دار کند.

۳- موجب سردرد شما می شود

عضلات روی شانه شما که قرار است کیف شما را حمل کنند به طور مستقیم با سردرد شما رابطه دارند. در صورت تحریک شدن این عضلات به مرور زمان شاید سردردهای مزمن را بعد از روی دوش انداختن کیف تجربه کنید.

کیف دستی ها به ۵ طریق شما را آزار می دهند

۴- موی شما را نازک تر می کند 

عجیب است ولی درست است. اگر شما همیشه کیف دوشی‌تان را یک طرف شانه‌تان قرار دهید به دلیل برخورد زیاد آن با موها احتمال گیر کردن مو در قسمت زنجیری آن بیشتر است و همین امر به مرور زمان موجب کشیدگی و نتیجتا نازک شدن قطر موی شما می شود. تزئینات و زنجیر های روی کیف ها مخرب ترین گزینه برای موی شما هستند.

کیف دستی ها به ۵ طریق شما را آزار می دهند

۵- می تواند پر از میکروب باشد

تحقیقات نشان داده است که کیف دستی ها بعد از مدتی می توانند حاوی ۱۰،۰۰۰ نوع باکتری مختلف شوند که این مقدار از باکتری های درون دستشویی نیز بیشتر است. از این رو تا می توانید کیف دستی های خودتان را تمیز نگاه دارید. به جای قرار دادن آن ها روی زمین آن ها را آویزان کنید و یا قبل از برداشتن آن ها دستان را به خوبی تمیز کنید.

مطالب مرتبط:

۱- کیف پول مناسب من کدام است؟

۲- چگونه کیف جیر را تمیز کنیم؟

۳- کوله پشتی چی بخریم؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :