مهفام میرزایی در
0

بوت های ضروری پاییزی

بوت های ضروری پاییزی

با آمدن پاییز خانم ها منتظر سرد شدن هوا هستند تا پوتین های محبوب خود را بپوشند. همه خانم ها با بوت خوش تیپ تر می شوند و هماهنگ کردن لباس های دیگر با آن ها بسیار ساده است.  پس بوت ها عضو ضروری کمد لباس های شما هستند اما چه مدل هایی از بوت ها را انتخاب کنیم وکدام مدل ها را باید داشته باشیم؟ پس اگر هنوز برای امسال خرید نکرده اید و دنبال بوت مناسب هستید این مطلب را با عنوان بوت های ضروری پاییزی بخوانید و از بین آن ها یک یا چند مدل را بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید.

بوت طرح دار

بوت های با طرح پلنگی، گورخری، زرافه ای و یا مدل هایی که جدیدا ترند شده اند مثل طرح های گلدار و فانتزی می تواند گزینه مناسبی برای خانم های تنوع طلب باشد. توجه کنید که این طرح بوت باید کوتاه باشد و مدل های بلند آن چندان برازنده یک خانم متشخص نیست. این بوت ها را می توانید با شلوار مشکی یا جین تیره بپوشید و خوش تیپ شوید.

بوت های ضروری پاییزی

بوت بلند

اگر فکر می کنید بوت بلند مناسب شما نیست احتمالا اشتباه می کنید. انواع تخت بوت بلند برای همه اندام ها مناسب است و می توان آن را با شلوار جین تنگ و یک پالتو یا بارانی بلند پوشید و یک استایل پاییزی زیبا به وجود آورد. سعی کنید بوت بلند را زیر زانو و از رنگ های تیره و مدل های مات مثل جیر انتخاب کنید تا موقر تر به نظر برسید. بوت بلندی که تنگ باشد شما را چاق نشان خواهد داد.

بوت های ضروری پاییزی

بوت چلسی

این بوت که تا مچ پا بلندی دارد و در رنگ ها و جنس های مختلف از چرم و جیر تهیه می شود برای همه خانم ها ضروری است. این مدل بوت را می توانید برای محیط کار، تفریح، گردش و همه جا بپوشید و خوش تیپ باشید. اگر در نحوه هماهنگ کردن این بوت با شلوار مشکل دارید این مطلب را بخوانید.

بوت های ضروری پاییزی

بوت های پشمالو

این بوت ها در قسمت داخلی آستر پشمی دارند و مدل شناخته شده آن ها از برند UGG  است که البته 99 درصد بوت های موجود در بازار تقلبی هستند و UGG  اصل نیستند. به هر حال این بوت ها برای روزهای سرد بسیار مناسبند و فقط باید مواظب خیس شدن آن ها در روزهای برفی و بارانی باشید.

بوت های ضروری پاییزی

بوت های بندی

این بوت ها محبوب خانم های طرفدار استایل مردانه و اسپرتی هستند که از بوت های مردانه الهام گرفته شده اند. بهترین نوع این بوت ها از برند تیمبرلند است و آن ها را می توان با بیشتر لباس ها هماهنگ کرد از جمله شلوار جین تنگ یا گشاد.

بوت های ضروری پاییزی

مطالب مرتبط:

1- 7 مدل برتر کفش زنانه ایتالیایی

2-  چطور کفش زنانه راحت  بخریم؟

3- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :