چقدر دور مو را کوتاه کنیم؟

چند سالی است که یک مدل موی مردانه بیش از بقیه مورد توجه مردان قرار گرفته است! کوتاه کردن دور مو دارای حد و اندازه‌ای است که اگر در این امر زیاده روی بشه میتونه ظاهر شما را خراب کند. چقدر دور مو را کوتاه کنیم؟

ad banner

۱- سفید شدن پله‌ای دور مو

مدلی تمیز و شیک که مناسب جنتلمن‌هاست و زیاد عجیب و غریب و نامانوس برای ظاهر شدن در عموم نخواهد بود. در این مدل دور موی شما کوتاهه کوتاه است. هر چه به بالای موها می رسید میزان کوتاهی دور مو کاهش می‌باید.

مناسب چه کسانی است؟

از آنجایی که مدلی طبیعی است و ظاهر شدن میان مردم با آن زیاد جلب توجه نمی‌کند، مناسب ترین مدل برای جنتلمن‌ها و افراد شاغل است.

چقدر دور مو را کوتاه کنیم؟

۲- کوتاه کردن موی نزدیک گوش

در این مدل مانند مدل بالا، سفیدی‌ مو تا نزدیکی گوش کم است ولی تفاوتی که با آن دارد این است که سفیدی در نزدیکی گوش بیشتر است و پوست سر شما بیشتر دیده می‌شود. این مدل سفید کردن دور مو شما را قادر می‌سازد که مدل‌های متعددی را روی سرتان امتحان کنید و دست شما باز خواهد بود. اگر دور موی شما به این روش سفید شده است پیشنهاد می‌کنیم ریشتان را بلند کنید تا زیبایی آن دو چندان شود.

مناسب چه کسانی است؟

مناسب افرادی با صورت کشیده و مثلثی شکل و یا الماسی شکل است.

چقدر دور مو را کوتاه کنیم؟

3- سفید کردن دور مو با قیچی

اگر از کوتاه کردن دور مو با ماشین اصلاح خوشتان نمی‌آید، می توانید از آرایشگر بخواهید دست به قیچی شده و دور موی شما را به صورت نامنظم با قیچی کوتاه کند. این کار از عهده آرایشگران حرفه‌ای برمی‌آید و مو باید با قیچی کوتاه شود.

مناسب چه کسانی است؟

داشتن این مدل مو ریسک کمتری دارد و مناسب کسانی است که به دنبال مدل موی مردانه سنگین هستند. وقتی دور موی شما به صورت نامنظم یا منظم سفید شده باشد انتخاب‌های زیادی برای قسمت بالایی مو وجود خواهد داشت.

چقدر دور مو را کوتاه کنیم؟

مطالب مرتبط:

۱- مدل‌مو بلند مردانه مناسب امسال

۲- مدل موی مناسب پاییز امسال

۳- راهنمای کامل مراقبت از ناخن

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :