تلفیق سبک و رنگ از برند گوچی در بازل ورلد ۲۰۱۷

بازل ورلد یک نمایش بین المللی ساعت و جواهرات و اشیای قیمتی است که هر ساله و در فصل بهار در شهر بازل سوئیس برگزار می‌شود. هرساله شرکت‌های مطرح جواهر و ساعت در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. غرفه‌های این نمایشگاه با لوکس‌ترین ساعت‌ها و جواهرات تزئین شده است و در طول برگزاری این نمایشگاه چند صد ساعت جدید با رنگ‌ها و طرح‌ها و فرم متفاوت نمایش داده می‌شوند و آرام آرام راه خود را به سوی فروشگاه‌ها باز می‌کنند. در این مقاله به بررسی یکی از جدید‌ترین ساعت‌های طراحی شده برند گوچی می‌پردازیم. تلفیق سبک و رنگ از برند گوچی در بازل ورلد ۲۰۱۷!

تلفیق سبک و رنگ از برند گوچی در بازل ورلد 2017

گوچی نام برندی است که همیشه مترادف با مد و لاکچری بوده است و امسال ساعت G-Timeless از مجموعه ۲۰۱۷ گوچی اثر هنرمندانه‌ای بر روی دستان علاقه‌مندان به مد و ساعت‌های لاکچری این برند بود. از ویژگی‌های بارز این ساعت می‌توان سیلوئت متفاوت بافت و رنگ‌های جسورانه را نام برد. G-Timeless اتوماتیک بدنه‌ای از جنس استیل ضد زنگ دارد. مار نشسته بر صفحه این ساعت یکی از جزئیات مرتبط با برند گوچی است که زمان دومین منطقه جغرافیایی ساعت را نشان می‌دهد. خلاقیت و منحصر به فرد بودن این ساعت به همین جا محدود نمی‌شود، اعداد صفحه ساعت با نمادهای زنبور، قلب و ستاره نشان گذاری شده‌اند. مدل دیگر این ساعت که از آثار هنری الهام گرفته است نمایشی از آسمان و ماه را بر روی صفحه خود دارد. ای ساعت در دو سایز صفحه ۳۶ میلی متری و ۴۰ میلی متری طراحی شده و بدنه استیل آن با سلیقه اکثر دوستدارانش سازگار است. بندهای این ساعت‌ها هم از نوع کلاسیک و هم طرح پوست هستند. شبیه به مدل استاندارد G-Timeless شماره‌های ساعت ستاره و زنبور و قلب هستند که بر روی صفحه مشکی این ساعت قرار گرفته‌اند.

تلفیق سبک و رنگ از برند گوچی در بازل ورلد 2017

تمام مدل‌های ساعت G-Timeless در سوئیس ساخته می‌شوند تا کیفیت ساخت و امضای برند گوچی برای این مدل ساعت تضمین شده باقی بماند. مدل‌های زنانه ساعت G-Timeless در دو اندازه کوچکتر ۲۹ میلی متر و ۳۶ میلی‌متری طراحی شده‌اند و صفحه‌ای آراسته با رنگ‌های درخشان و نقوشی جادویی دارند.

 

مطالب مرتبط:

۱- ۱۰ مدل ست ساعت زنانه و مردانه

۲- راهنمای خرید ساعت کاسیو

۳- چگونه ساعت مچی دنیل ولینگتون بخرم؟

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 11 می 2017

کار شما عالی هستش بهترین مجله مد و فشن در ایران

بدون نام در تاریخ 11 می 2017

از این مقاله های معرفی ساعت بیشتر بگذارید ممنون از شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :