نسیم بهاری در
8,308

رنگ سبز ترندی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم؟ بهار با این رنگ غوغا کن!

رنگ سبز ترندی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم؟ بهار با این رنگ غوغا کن!

خیلی از افراد برای اطمینان از اینکه خوش‌پوش دیده شوند؛ به سراغ رنگ‌های خنثی و نود که امن هستند و آن‌ها را وادار به ریسک‌پذیری نمی‌کنند، می‌روند اما نباید از قدرت تاثیرگذاری یک رنگ شاد، جسورانه و سرشار از زندگی در استایل غافل شد. رنگ سبز، رنگی جذاب، زنده و پرنشاط است که می‌تواند، استایل‌تان را متمایز کرده و کاری کند که در هر جمعی بدرخشید. مهم نیست چه تناژی از رنگ سبز را بپوشید؛ رنگ سبز قادر است، هر استایلی را چشم‌نواز کند به‌شرط اینکه با رنگ‌های درستی ست شود. زمانی که می‌خواهیم استایلی سبز تدارک ببینیم؛ ممکن است، با این سوال مواجه شویم که رنگ سبز را با چه رنگ‌هایی در استایل ست کنیم؟ اگر شما هم با این چالش مواجه شدید؛ به جای درستی آمده‌اید. ما با شما هستیم تا بگوییم، سبز با چه رنگ‌هایی ست می‌شود و کمکتان کنیم تا استایل سبز تحسین‌برانگیزی تدارک ببینید.

استایل سبز

استایل سبز و سیاه

استایل سبز

سیاه رنگی خنثی، شیک و کلاسیک است که هیچ‌وقت نا امیدتان نمی‌کند. ست کردن رنگ سبز و مشکی، استایلی دراماتیک و ظریف به شما می‌دهد و رنگ مشکی تا حدودی سبز را متعادل‌تر می‌نماید. برای موقعیت‌های رسمی این ترکیب رنگ می‌تواند، انتخاب فوق‌العاده‌ای باشد؛ به‌شرط اینکه از اکسسوری‌ها به‌درستی استفاده شود. برای استایل روزمره اگر دوست دارید که رنگ سبز کمتر در استایل‌تان نمایش داده شود؛ می‌توانید اکسسوری‌ها و بلوز و شلواری مشکی را با یک کت سبز ست کنید.

استایل سبز

 

استایل سبز و سفید

استایل سبز

رنگ سفید، یک رنگ پایه است که با ترکیب هر رنگ شاد و زنده‌ای عالی است. هر سایه و تناژی از رنگ سبز با رنگ سفید به‌خوبی ست می‌شود و استایلی ملیح و آرام به شما می‌دهد. در واقع رنگ سفید هم می‌تواند، تا حدودی رنگ سبز را خنثی کند و هم می‌تواند، به رنگ سبز فرصت بیشتری برای خودنمایی دهد. رنگ سبز در کنار سفید بیشتر به چشم می‌آید و یکی از بهترین گزینه‌ها برای ست کردن رنگ سبز محسوب می‌شود.

استایل سبز

استایل سبز و قرمز

همانطور که حتما خودتان هم می‌دانید؛ در رنگ‌شناسی هر رنگی مکملی دارد که در کنار آن زیباتر دیده می‌شود. مکمل رنگ سبز هم قرمز می‌باشد و قرار گرفتن این دو رنگ در کنار هم استایلی محشر و زیبا می‌سازد. برای استفاده از رنگ قرمز در کنار رنگ سبز حتما نیازی نیست که از هر دو به یک اندازه استفاده شود. می‌توانید رنگ غالب استایل خود را سبز انتخاب کنید و با افزودن اکسسوری‌هایی قرمز به آن جلوه‌ای درخشان‌تر دهید؛ برای مثال شما می‌توانید، کت و شلوار زنانه سبز را با یک شال یا یک کیف قرمز تکمیل کنید و ببینید که تا چه اندازه شیک و خاص می‌شود و یا حتی می‌توانید مانتویی سبز که موتیف‌هایی قرمز دارد؛ بپوشید. اینکه برای ست کردن رنگ سبز و قرمز در استایل به چه نحوی عمل می‌کنید، کاملا به سلیقه خودتان بستگی دارد اما به شما توصیه می‌کنیم حتما یک بار هم شده آن را امتحان کنید.

استایل سبز

سبز و صورتی

استایل سبز

یکی از رنگ‌هایی که با سبز فوق‌العاده می‌شود و شاید از تصورات ما دور باشد؛ صورتی یا سرخابی است. با توجه به اینکه چه تناژی از رنگ سبز را برگیزه‌اید، می‌توانید دست به انتخاب تناژ صورتی هماهنگ با آن بزنید. این ترکیب رنگ از طبیعت الهام گرفته شده‌است و به طرز شگفت‌آوری جذاب است. در فصل بهار حتما این استایل را امتحان کنید و با طبیعت هم‌نوا شوید. کت و شلوارها از ترندهای امسال هستند؛ می‌توانید، کت و شلوار سبز خوش‌رنگی را با شال و کیفی سرخابی ست کنید و از استایل تحسین‌برانگیز خود لذت ببرید و یا می‌توانید رنگ غالب را صورتی در نظر گرفته و از اکسسوری‌های سبز برای تکمیل استایل خود بهره ببرید. شاید هم دلتان خواست شلواری سبز را با بلوز یا کتی صورتی ترکیب کنید. هر کدام که با سلیقه شما بیشتر جور است؛ انتخاب کنید و اطمینان داشته‌باشید که استایلی محشر و جسورانه خواهید داشت.

استایل سبز

استایل سبز و نارنجی

استایل سبز

در چرخه رنگ بعد از قرمز که دقیقا مکمل رنگ سبز می‌باشد، رنگ نارنجی هم نزدیک‌ترین رنگ برای تکمیل سبز به‌شمار می‌رود و ترکیب این دو رنگ بسیار متداول و محبوب است. اگر دوست دارید، حال و هوایی پرانرژی و پرجنب و جوش به استایل‌تان بدهید؛ از ترکیب رنگ سبز و نارنجی غافل نشوید. این دو رنگ به‌خوبی در کنار هم می‌نشینند.

استایل سبز

استایل سبز و آبی

استایل سبز

رنگ آبی و سبز از پرطرفدارترین رنگ‌ها به‌شمار می‌آیند و جالب است که ترکیب آن‌ها هم به‌شدت جذاب و پرطرفدار می‌باشد. به‌عنوان دو رنگ نزدیک به هم، رنگ سبز و آبی تیره به‌خوبی با هم کنار می‌آیند و استایلی مسحورکننده ایجاد می‌کنند. ترکیب سایه‌های تیره‌تر رنگ آبی با سبز تیره استایلی فوق‌العاده شیک و رسمی به‌جای می‌گذارند. همچنین برای استایل‌های نیمه رسمی یا استایل‌های روزمره می‌توانید از ست کردن سرهمی یا شلواری جین با کت یا لباسی سبز کمک بگیرید. ترکیب جین و سبز بسیار چشم‌گیر و جذاب است و توصیه می‌شود. رنگ آبی، رنگی خنثی است و به سبز اجازه می‌دهد بیشتر خودنمایی کند و آن را در استایل‌تان بولد می‌کند.

استایل سبز

استایل سبز و سورمه‌ای

این ترکیب رنگ بسیار لوکس و شیک است و برای یک مهمانی رسمی و مجلل توصیه می‌شود. برای بهتر به نمایش گذاشتن این استایل می‌توانید از جواهرات یا اکسسوری‌های طلایی استفاده کنید و یا پارچه‌ای را انتخاب کنید که پترن‌های طلایی داشته‌باشد. دقت کنید که تناژهای تیره‌تر رنگ سبز با سورمه‌ای جلوه‌ای درخشان و شیک ایجاد می‌کنند. برای مثال به عکس زیر نگاه کنید که رنگ سورمه‌ای بلوز و شلوار در کنار رنگ سبز کت، شال، کیف و کفش چقدر زیبا نشسته‌است و وجود پترن‌های طلایی روی پارچه کت چگونه باعث لوکس‌تر دیده شدن این استایل شده‌است.

استایل سبز

استایل سبز و زرد

برای داشتن استایلی شاد که سرشار از طراوت و تازگی است، ترکیب سبز و زرد در کنار هم، بهترین گزینه خواهد بود. ترکیب رنگ سبز و زرد یکی از شادترین پالت‌های رنگی است که استایلی منحصربه‌فرد و شاخص برای شما می‌سازد. رنگ زرد یادآور درخشش خورشید و رنگ سبز تداعی‌کننده طبیعت است و قرار گرفتن این دو رنگ در کنار هم هارمونی زیبایی دارد و یک استایل جسورانه و به‌یادماندنی می‌سازد. این دو رنگ خیلی به هم نزدیک هستند و قرار گرفتن آن‌ها در کنار هم کنتراست جذابی به استایل هر فرد می‌دهد.

استایل سبز

استایل سبز و بنفش

استایل سبز

سبز نقطه مقابل بنفش است که با هم استایلی دلپذیر می‌سازند. وقتی از یک اکسسوری یا لباسی بنفش در کنار استایل سبز استفاده کنیم، در نهایت ظاهری خیره‌کننده و جذاب را خواهیم داشت؛ مخصوصا اگر از سبز زمردی کمک بگیریم. در روانشناسی رنگ سبز نماد صلح، زندگی، آرامش و اعتماد به نفس است و رنگ بنفش نماد قدرت، اصالت و ثروت می‌باشد؛ پس تعجبی ندارد که قرار گرفتن این دو رنگ در کنار هم جذاب و تاثیرگذار باشد. اگر قرار است از سایه‌های تیره رنگ سبز در استایل‌تان استفاده کنید، برای ترکیب آن به سراغ تنالیته‌های تیره‌تر رنگ بنفش بروید تا استایلی مجلل داشته‌باشید.

استایل سبز

استایل سبز و طوسی

طوسی رنگ خنثی و پرکاربردی است که با سبز به‌خوبی ست می‌شود و یک استایل بی‌عیب و نقص را نمایش می‌دهد. اگر دوست دارید استایلی پیچیده و جذاب داشته‌باشید؛ به سراغ سایه‌های روشن رنگ طوسی بروید و اگر می‌خواهید ظاهری دراماتیک‌تر داشته‌باشید؛ سایه‌های تیره‌تر آن را امتحان کنید.

استایل سبز

استایل سبز و سبز

برای کسانی که به استایل‌های تک رنگ یا مونوکروم علاقه دارند؛ توصیه می‌کنیم استایل مونوکروم سبز را هم که در آن همه عناصر استایل کاملا یک رنگ هستند؛ در لیست استایل‌های مونوکروم خود قرار بدهند. همچنین می‌توانید از سایه‌های مختلف رنگ سبز کمک بگیرید و چند تناژ مختلف رنگ سبز را کنار هم قرار داده و استایلی جذاب و نو داشته باشید.

استایل سبز

سخن پایانی

همانطور که گفتیم؛ رنگ سبز حسی از تازگی و نو شدن با خود به همراه می‌آورد و افزودن آن به استایل حسی جذاب و دلنشین دارد. در مورد اینکه رنگ سبز را با چه رنگ‌هایی در استایل ست کنیم؛ به تفصیل صحبت کردیم  و به شما توصیه می‌کنیم؛ از افزودن این رنگ شاخص و زیبا به استایل‌تان نترسید و قدرت آن را دست کم نگیرید. در کنار آن از رنگ‌هایی که گفتیم به‌خوبی با رنگ سبز ست می‌شوند؛ هم الهام بگیرید. نظرتان در مورد این رنگ‌ها چیست؟ به نظر شما کدام رنگ بهتر با رنگ سبز ست می‌شود؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :