chadmin در
2,452

این گربه مشهور هم در مراسم مت گالای امسال حضور خواهد داشت!

این گربه مشهور هم در مراسم مت گالای امسال حضور خواهد داشت!

مشهورترین گربه دنیای مد به شب‌نشینی موزه متروپولیتن دعوت شد. شوپت، گربه محبوب کارل لاگرفلد فقید در مت گالا ۲۰۲۳ حضور خواهد داشت. این گربه مشهور تاج دنیای مد را بر سر گذاشته و وارث یکی از مهم‌ترین طراحان مد دنیا است.

گربه کارل لاگرفلد

با وجود یک گربه مشهور در شب‌نشینی مد موزه متروپولیتن، ستاره‌ها باید برای دیده شدن روی فرش قرمز تلاش بیشتری کنند.

گربه‌ها، فضای مجازی را فتح کرده‌اند اما پرطرفدارترینشان هم مانند «شوپت» سبک زندگی اشرافی ندارد. این گربه مشهور تاج دنیای مد را بر سر گذاشته و وارث یکی از مهم‌ترین طراحان مد دنیا هم شده است.

گربه کارل لاگرفلد

به گزارش نیویورک پست لوکاس برولیه، مدیر برنامه‌های شوپت و صاحب آژانس «My Pet» که متخصص در حیوانات خانگی مشهور است، تایید کرد که او دعوت‌نامه حضور در شب‌نشینی مد موزه متروپولیتن (met gala) را دریافت کرده است. برولیه افزود: «این رویدادی به‌افتخار میراث کارل است و شوپت آشکارا بخش مرکزی این میراث است.»

گربه کارل لاگرفلد

دعوت از شوپت بی‌دلیل نیست. موضوع شب‌نشینی مد موزه متروپولیتن «کارل لاگرفلد: مسیری از زیبایی» (Karl Lagerfeld: A Line of Beauty) است. برنامه امسال از این طراح تاثیرگذار و مطرح آلمانی که قبل از مرگش در سال ۲۰۱۹ برای شنل، فندی، بالمین و بسیاری از خانه‌های مد مطرح دیگر کار کرده بود، تجلیل می‌کند.

برخی معتقدند که شوپت می‌تواند ستاره فرش قرمز در مراسم امسال باشد. مراسمی که تحت نظارت آنا وینتور، سردبیر وگ در اول ماه مه برگزار می‌شود.

به گزارش نیویورک پست، شوپت که گربه‌ای از نژاد بیرمن است در ۱۵ اوت ۲۰۱۱ متولد شد و در اصل متعلق به مدل فرانسوی باپتیست جیابیکونی بود. او این بچه‌گربه را در روز تولدش از دوستانش هدیه گرفت و نامی که به او داد «لقبی رایج در فرانسوی برای دختران زیبا» بود.

در آن سال جیابیکونی از لاگرفلد خواست که در تعطیلات مراقب گربه‌اش باشد. طراح در ابتدا تمایلی نداشت اما به‌سرعت عاشق شوپت شد.

جیابیکونی می‌گوید: «برای من روشن شد که شوپت کارل را بسیار خوشحال کرده است.» بنابراین تصمیم گرفت بچه‌گربه را به لاگرفلد ببخشد.

این بچه‌گربه زیبا در اوایل سال ۲۰۱۲ پس‌ازاینکه استفن گان، سردبیر مجله V، عکسی از شوپت را با عنوان «پیشی جدید» لاگرفلد در توییتر منتشر کرد در فضای مجازی محبوب شد.

در سال ۲۰۱۴ شوپت با حضور در کارزاری تبلیغاتی برای یک ماشین آلمانی بیش از دو میلیون دلار به‌دست آورد. خبرگزاری‌ها این گربه را «معروف‌ترین گربه‌سان جهان» نامیدند. زمانی که شوپت مشغول عبور از سکوهای نمایش نبود، در یک کیف‌دستی لویی ویتون ۳۰۰۰ دلاری در کنار لاگرفلد می‌نشست.

گربه کارل لاگرفلد

لاگرفلد همیشه می‌گفت که «در زندگی من، شوپت بر هر چیز دیگری اولویت دارد.» او حتی در جمع دوستانش گفته بود که دوست دارد در زندگی بعدش به‌صورت شوپت تناسخ پیدا کند.  شوپت هم از سبک زندگی اشرافی خود راضی است اگر چه  به گفته کارل، بوی غذای آبدار را به عطر شماره پنج شانل ترجیح می‌دهد.

در سال ۲۰۱۸ لاگرفلد گفت که شوپت را یکی از وارثان دارایی خود نامیده است. لاگرفلد در فوریه ۲۰۱۹ در سن ۸۵ سالگی درگذشت و شایعه شده بود که او تمام ثروت خود را به شوپت بخشیده است.

گربه کارل لاگرفلد

شوپت همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. او برای خانه مد کارل لاگرفلد، خط تولید برای حیوانات خانگی لوکس LucyBalu و L’Oréal کارزارهایی تبلیغاتی انجام می‌دهد.

مانند هر ستاره دیگری در صنعت سرگرمی و مد، این گربه در کارهای خیریه هم پنجه‌ای زده است و از طریق «صندوق شوپت» به گربه‌های خیابانی کمک می‌کند.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :