المیرا فلاحیان در
1,592

این دو خواهر مرزهای زیبایی را کنار هم جا به جا می‌کنند!

این دو خواهر مرزهای زیبایی را کنار هم جا به جا می‌کنند!

جی جی حدید، مدل آمریکایی ۲۷ ساله که به خاطر شغلش در بسیاری از مراسم‌ها و رویدادهای حوزه مد و فشن حضور دارد و به تنهایی هم می‌تواند فرش قرمز را به آتش بکشد، گاهی اوقات به همراه خواهر کوچکترش، بلا حدید دست در دست روی صحنه ظاهر می‌سود و منظره خواهرانه جالبی را به نمایش می‌گذارد.

single_content ad banner

جی جی و بلا حدید

درست است که مادلینگ، حرفه موروثی آن‌ها بوده اما این دو خواهر در طی سال‌ها ثابت کردند که حتی بیشتر از مادرشان، یولاندا با استعداد هستند. جالب است بدانید که جی جی از کودکی و بلا از ۱۶ سالگی این کار را آغاز کردند و هر دو با شرکت IMG Models قرارداد دارند. همچنین جی جی سفیر دو برند میبلین و ریباک است.

جی جی و بلا حدید

باهم بودن آن‌ها نیز به نوعی جذاب دیده می‌شود، در این مطلب برخی از استایل‌های این دو مدل جوان و پرکار آمریکایی را که در کنار هم روی فرش قرمز قرار گرفته‌اند را بررسی خواهیم کرد.

مت گالا ۲۰۲۲

هر یک از خواهران حدید در این مراسم از دو برند مجزا لباس پوشیدند اما لباس آن‌ها بی شباهت هم نبود. هر دوی آن‌ها در این مراسم با شکوه هر چه تمام‌تر ظاهر شدند و درخشیدند.

جی جی در این مراسم با لباسی شرابی از برند ورساچه حضور یافت. لباسی که رویه‌ی عظیم و ضخیم آن از جنس ابریشم و اورسایز در نظر گرفته شده، لایه زیری لباس از جنس لاتکس بوده و کاملا جذب و کمر لباس با حالت گنی با فنر فیکس شده است. به نظر شما هم او تنها یک تاج کم دارد تا شبیه ملکه‌های فیلم‌های اساطیری شود.

جی جی و بلا حدید

در مقابل بلا با لباسی سیاه از برند بربری به موزه هنر متروپولیتن قدم گذاشت. استایل او طراحی مدیر خلاق بربری، ریکاردو تیشی بود. این استایل شامل تاپ چرمی، دامن حریر دنباله دار، جوراب طرح دار، دستکش‌های اپرا، گوشواره دورسی و گردنبند وینتیج مرواریدی بریونی ریموند بر دور مچ پا بود.

جی جی و بلا حدید

مراسم Prince Charles’ Prince’s Trust Gala

این مراسم توسط پرنس چارلز بنیانگذاری شده و به منظور حمایت از افراد ۵ تا ۳۰ سال که مدرسه نرفتند یا بیکار هستند برگزار می‌شود.  جی جی و بلا حدید نیز امسال در این مراسم باهم شرکت کردند و دوبین ها را به سمت خود کشاندند.

جی جی به دنبال ظاهری متفاوت و مدرن لباسی مینی و منجوق دوزی شده به رنگ صورتی از برند فانتزی ولنتینو انتخاب کرد. جوراب شلواری هم رنگ و کفش‌های ساق دار و لژ دار هم برای هماهنگی هر چه بیشتر در استایل او جای گرفتند. موهای پلاتینی او نیز استایل باربی گونه او را تکمیل می‌کند.

جی جی و بلا حدید

باز هم این نوبت بلا بود که خواهر مشکی پوش باشد. بلا برای این مراسم به سبک کلاسیک روی آورد و پیراهنی وینتیج مجلسی از برند کریستین دیور بر تن داشت. یک پیراهن دکلته با گل رزی که در قسمت بالاتنه لباس دوخته شده و دامن قسمت جلوی لباس از پشت لباس کوتاه تر بود. مدل ویکتوریا سکرت این بار موهای شکلاتی خود را کاملا جمع کرده است. دستکش‌های حریر اپرا، جواهرات شوپارت و کفش‌های پاشنه بلند کریستین لوبوتین استایل او را شبیه یکی از اعضای خانواده سلطنتی کرده‌اند.

جی جی و بلا حدید

مراسم Power of Women Variety

این مراسم برای تقدیر از زنان فعال و تاثیر گذار برگزار می‌شود.

جی جی و بلا حدید

جی جی با یک لباس سرهمی (اورال) به رنگ آبی آسمانی در این مراسم حضور یافت. این لباس را یک طراح بریتانیایی به نام امیلیا ویکستد طراحی کرده است که در کلکسیون پاییز و زمستان 2019 آن را با کمربند قهوه ای و حلقه‌های طلایی آراسته کرده است. اما این لباس  تک رنگ بدون اکسسوری با یک کفش پوست ماری و موها دم اسبی استایل معصومانه‌ای را به او بخشیده است.  جی جی در این مراسم به عنوان حامی یونیسف و حمایتی که از مسلمانان بی خانمان داشت، جایزه گرفت.

جی جی و بلا حدید

بلا هم برای هماهنگی هر چه بیشتر با خواهرش یک ست سه تکه مونوکروم چرم قهوه‌ای رنگ را از کد لباس‌هایش بیرون کشید و آن را با کفش‌های نوک تیز تلقی به رنگ قهوه‌ای ست کرد. این استایل به سبک دهه 70 میلادی از مجموعه پاییز 2019 روزتا گتی انتخاب شده بود.

جی جی و بلا حدید

تولد یولاندا حدید

دختران یولاندا حدید، مدل پیشین آمریکایی در جشن تولد مادرشان و همچنین راه اندازی شوی جدیدش مثل همیشه شیک و پیک به نظر می‌رسیدند.

جی جی و بلا حدید

جی جی در این مراسم با بلوزی از برند ورساچه که از جنس ساتن بود شرکت کرد. یک طرف این بلوز راه راه سفید مشکی و طرف دیگر آن را پروانه‌های رنگی رنگی زمینه سفید پر کرده بودند. این بلوز استایل او را که شامل  شلوار مام فیت و نیم بوت نوک تیز مشکی بود از یک رنگی و سادگی خارج کرده بود.

جی جی و بلا حدید

بلا هم در تولد مادرش با ترنچ کت چرم شرابی رنگ  ظاهر شد. این ترنچ کت به همراه لایه زیری ساختگی که به شکل یقه اسکی است و با زیپ سفید رنگ نیمه باز ست شده است طراحی برند Georgian label Situationis است که توسط بلا مورد تایید قرار گرفته است. این استایل با بوت های بلند جیانویتو روسی کامل به نظر می‌رسد.

فشن شوی TommyxZendaya

جالب است بدانید خواهران حدید در این مراسم به عنوان ناظر شرکت کردند و در لیست کت واک نبودند اما با این حال مسیر کت واک را با ظاهرشان روشن کردند.

جی جی و بلا حدید

سوپر مدل آمریکایی در این رویداد با کلاهی با لبه‌ها پهن به رنگ مشکی، سرهمی طرح دار و براقی به شکل یقه اسکی به رنگ طوسی نقراه‌ای برتن داشت. بلا نیز از این هارمونی نقره‌ای طوسی پیروی کرد و استایلش را با کلاه کب و کت چهارخانه سفید و طوسی و شلوار نقراه‌ای با خواهرش هماهنگ کرد.دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :