خانم‌های فرانسوی این اشتباهات را مرتکب نمی‌شوند

0

شهر پاریس و کشور فرانسه همیشه مهد مد بوده و هست و به نظر نمی رسد کشور دیگری بتواند گوی سبقت را از آنان در این زمینه برباید چنان که در سه قرن اخیر این اتفاق نیفتاده است. استایل زنان فرانسوی همیشه محبوب بوده و کشورهای دیگر همیشه به دنبال پیروی از استایل این زنان به ویژه زنان پاریسی بوده اند. اما استایل زنان فرانسوی  چه ویژگی هایی دارد که آن را این چنین محبوب کرده است؟ زنان خوش لباس فرانسوی برخی اشتباهات در زمینه مد را هرگز مرتکب نمی شوند اما این اشتباهات کدامند؟ خانم‌های فرانسوی این اشتباهات را مرتکب نمی‌شوند. 

1- یک خانم فرانسوی هرگز یک کفش با پاشنه بسیار بلند نمی پوشد

امکان ندارد شما در خیابان های پاریس یک خانم را با کفش های پاشنه بلند 12 سانتی مشاهده کنید مگر این که خارجی باشد. حداکثر پاشنه ای که زنان فرانسوی در کفش های خود استفاده می کنند 7 الی 8 سانتی متر است.

خانم‌های فرانسوی این اشتباهات را مرتکب نمی‌شوند

2- یک خانم فرانسوی هرگز لباس هایی با لوگوهای درشت و جیغ نمی پوشد

کیف ها یا لباس هایی که لوگو ها و کلمات بزرگ با رنگ های تند روی خود دارند به هیچ عنوان مورد علاقه خانم های فرانسوی نیستند. آن ها هر سبکی که داشته باشند لباس های ساده و طرح دار موقر را ترجیح می دهند.

3- یک خانم فرانسوی هرگز از اکسسوری ها بیش از اندازه استفاده نمی کند

استفاده زیاد از اکسسوری ها باعث می شود اساس استایل شما کمتر مورد توجه قرار بگیرد به همین دلیل خانم های فرانسوی هرگز این اشتباه را مرتکب نمی شوند.

4- یک خانم فرانسوی هرگز زیاد آرایش نمی کند

خانم های فرانسوی به آرایش کم و ملایم شهرت دارند که گاهی فقط به یک رژ لب قرمز خلاصه می شود.

5- یک خانم فرانسوی هرگز بیش از اندازه تلاش نمی کند تا خوش تیپ شود

این که بدون تلاش زیبا به نظر برسید یک اصل فرانسوی است. خانم های فرانسوی هرگز برای زیباتر شدن و خوش لباس شدن تلاش زیادی نمی کنند و دوست دارند ساده راحت به نظر برسند.

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :