سوئیشرت یقه‌گرد را چطور بپوشیم؟

سوئیشرت یا گرمکن یقه گرد مردانه با الهام از لباس‌های ورزشی به کمد لباس آقایان اضافه شده اما قطعا تنها راه پوشیدن این لباس راحت در ترکیب با استایل ورزشی نیست. سوئیشرت یقه‌گرد را چطور بپوشیم؟

اولین قدم در مورد چیدن ترکیب مناسب درکنار سوئیشرت یقه گرد پیدا کردن یک مدل متناسب برای شماست، اگر سوئیشرت جذب و اندامی انتخاب کنید به راحتی می‌توانید آن را در استایل لایه لایه با یک پیراهن آکسفورد یا جلیقه‌ای جین بپوشید. برخی از آقایان مدل‌های بگی و گشاد را ترجیح می‌دهند که در این مورد هم می‌توان آن را روی پیراهن یقه‌دار کلاسیک یا یک کشباف جذب یقه سه‌سانتی پوشید. فقط دقت کنید که بلندی بیش از حد سوئیشرت جلو بسته شما باعث می‌شود شلخته به نظر برسید.

حالا باید انواع روش‌هایی که می‌توانید سوئیشرت یقه گردتان را بپوشید امتحان کنید.

کلاسیکی برای هر روز

به عنوان اولین پیشنهاد، برای استفاده روزمره می‌توانید سوئیشرت یقه گردتان را با یک جین تیره، پیراهن کتان سبک با طرح راه راه یا شطرنجی و یک جفت بوت چرم یا جیر قهوه‌ای راحتی ست کنید. کمربندی قهوه‌ای و یک ساعت بند چرمی اسپرت مکمل استایل شما خواهند بود.

سوئیشرت یقه‌گرد را چطور بپوشیم؟

ترکیبی مناسب محیط کار

اغلب آقایان تصور می‌کنند که نمی‌توان یک سوئیشرت یقه گرد را به عنوان بخشی از استایل کاری پوشید. درحالی که به راحتی می‌شود زیر یک کت بلیزر سرمه‌ای آن را بپوشید و گاهی هم با افزودن یک پیراهن نخی مردانه ترکیبی چند لایه و جذاب به‌وجود آورید. کتانی‌های چرمی هم بهترین انتخاب شما برای تنوع بخشیدن به استایل کاری‌تان خواهند بود. اضافه کردن یک شلوار خاکی کتان هم می‌تواند جذابیت این استایل متفاوت کاری را چندین برابر کند.

سوئیشرت یقه‌گرد را چطور بپوشیم؟

کمی رسمی‌تر با سوئیشرت یقه گرد

مطمئنا پوشیدن سوئیشرت یقه گرد اسپرت با کت‌ و شلوار سلیقه افراد زیادی نخواهد بود اما به عنوان یک سبک خاص و ذائقه‌ای متفاوت می‌توان این ترکیب را به همراه یک جفت نیم بوت چلسی قهوه‌ای، ساعتی بند چرمی و جوراب‌هایی الهام گرفته از پاپ‌آرت به استایلی چندمنظوره تبدیل کرد، این ترکیب هم مناسب یک قرار رسمی ناگهانی و البته قرارهای روزمره و دوستانه خواهد بود.

سوئیشرت یقه‌گرد را چطور بپوشیم؟

لایه لایه و متفاوت

همان‌طور که در ابتدای این مطلب گفتیم موضوع جالب توجه در مورد سوئیشرت یقه گرد خاکستری این است که هرطور بخواهید می‌توانید آن را با لایه‌های دیگر ترکیب کنید. در مورد رنگ‌ها هیچ محدودیتی برای خودتان قرار ندهید، مثلا یک پیراهن قرمز مات در کنار شلوار جین نیلی یا کتان ذغال سنگی و یک جفت بوت کوهنوردی با سوئیشرت یقه گرد خاکستری شما استایلی فوق‌العاده راحت و درعین حال شیک می‌سازد، برای ایجاد کمی تفاوت در این ترکیب کلاه بافتنی سرمه‌ای و یک ساعت بند فلزی اسپرت هم به آن اضافه کنید.

سوئیشرت یقه‌گرد را چطور بپوشیم؟

ترکیبی اساسی و به دور از تکلیف

می‌خواهید بدون پوشیدن کت‌وشلوار عالی به نظر برسید؟ باید از فن استایل بالا-پایین استفاده کنید یعنی ترکیبی از کلاسیک و روزمره. برای استایل مناسب سوئیشرت یقه گردتان پیراهن راه راه شطرنجی، شلوار چهارخانه راسته، یک ساعت سفری بزرگ و کفش کتانی چرمی می‌تواند ترکیب دلخواه شما را برای موقعیتی نیمه‌رسمی کامل کند.

سوئیشرت یقه‌گرد را چطور بپوشیم؟

درهرحال داشتن یک سوئیشرت یقه گرد در کمد لباس شما در فصل زمستان پرکاربرد و مفید خواهد بود. برخی مدل‌های این مدل سوئیشرت فقط در کنار تکه‌های ورزشی جذاب خواهند بود و باید بدانید که برای ساختن ترکیب‌های متفاوت پیش از هرچیز باید مدل مناسبی که تطبیق پذیری بیشتری با انواع سبک‌ها را دارد انتخاب کنید.

 مطالب مرتبط:

۱- لباس ورزشی بیرون، استایلی جدید

۲- نکاتی برای روی هم پوشیدن لباس‌های مردانه

۳ –۷ نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه

فاطمه نظیفی
نویسنده: فاطمه نظیفی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :