5 خاصیت آلوورا برای زیبایی پوست

حدود یک قرن است که از آلوورا استفاده می شود و همه می دانیم که آلوورا برای تسکین دادن سوختگی ناشی از نور خورشید مناسب است اما در اینجا می خواهیم 5 خاصیت آلوورا برای زیبایی پوست را به شما معرفی کنیم . با این مقاله همراه باشید تا کارشناسان چی بپوشم شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

 

1- پاک کننده آرایش

باور کنید یا نه آلوورا خاصیت پاک کنندگی برای آرایش را داردو به سادگی می تواند آرایش را از پوست شما پاک کند. تنها چیزی که نیاز دارید پنبه و مقداری آلوورا است.

2- ضد چروک

در سال 2009 دانشمندان به این نتیجه رسیدن که الوورا می تواند در طی 90 روز چین و چروک های صورت را کاهش دهد.

3- ثابت نگه داشتن ابرو ها

مرتب ماندن ابروها بسیار مهم است. شما می توانید به جای شانه زدن دائم ابروهایتان از مقداری ژل الوورا استفاده کنید به شما قول می دهم آنها در تمام روز مرتب خواهند بود.

4-کاهش دادن التهاب پوست

درست است که الوورا برای کاهش التهاب جوش های قرمز و سوزناک مناسب است اما حتما لازم نیست جوش های بسیار بزرگی برای استفاده از آن داشته باشید . آلوورا برای هر نوع پوستی مفید است.

5- کمک به سلامت دهان

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

مطالعات در سال 2014 نشان داد که آلوورا می تواند درد ناشی از زخم های دهانی را کاهش دهد. این خاصیت با کمک آدامس آلوورا کشف شد!

مطالب مرتبط:

1- 7 روش برای جلوگیری ازخشکی پوست در آقایان

2- ماسک موز راهی برای داشتن پوستی زیبا

3- چگونه صورت بدون جوش داشته باشیم؟

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :