یک ویدئوی شدیدا خنده‌دار از مسابقات فیتنس که با دیدنش از خنده روده‌بُر می‌شوید؛ رقابت کت شلواری‌هاست؟!

شاید با شنیدن عنوان مسابقات فیتنس و پرورش اندام، نام هادی چوپان، ورزشکار ۳۵ ساله ایرانی به ذهنتان بیاید که از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۲ به عنوان قهرمانی مهم‌ترین و بزرگترین مسابقات پرورش اندام، یعنی مسابقات مستر المپیا دست یافته‌است. اما باید بدانید این رشته ورزشی مدل‌های متنوعی داشته و مسابقات آن در سطح‌های متفاوتی اجرا می‌شود.

ad banner

مسابقات فیتنس استایل

به تازگی ویدئویی از مسابقات فیتنس آقایان منتشر شده که ورزشکاران با کت و شلوار روی استیج حاضر بوده و ژست می‌گیرند. گزارشگری بامزه‌ی این ویدئو و شوخی با یکی از شرکت‌کنندگان آن، واکنش‌های زیادی را از جانب مخاطبان دریافت کرده است.

ژست گرفتن مرد شماره ۱۴ این مسابقه، نکته اصلی این ویدئوست که نظرات بسیاری را دریافت کرده است. در ادامه تعدادی از واکنش‌های مخاطبان نسبت به این مسابقات و جزئیاتش را میخوانید:

«رقابت تنگاتنگ کارمندان بانک ملت»/ «زندگی واسه چهارده هنوز زیباییای خودشو داره…»/ «عینک چهارده رو ازش بگیرن انگار دست و پاشو گرفتن»/ «۱۴ از اوناییه که شب املت می‌خوره میگه من لازانیا خوردم»/ «مگه میشه کسی انقدر جدی مسخره باشه؟»/ «وقتی مادربزرگت بهت گفته با عینک خوشتیپی»/ «خدایا یا پولدارم کن یا استیج بدنسازی با کت و شلوار برگزار بشه. خدا همون لحظه: »/ «یکی از حسرتای زندگیم اینه که پشت شماره چهارده رو ندیدم» و… .

البته کاربری در پاسخ به این شوخی‌ها نوشته :«مثل همه‌ی رشته‌های ورزشی دیگه، مسابقات پرورش اندام هم دسته‌بندی داره و خب رو بنر پشت سرشون هم بزرگ نوشته شده که اینجا «مسابقات فیتنس استایل» برگزار میشه! اون مسابقاتی که هادی چوپان شرکت می‌کنه مسابقات بادی بیلدینگه که داورها کلا معیارهای دیگه‌ای رو برای امتیازدهی در نظر دارند.»

مسابقات فیتنس استایل

نظر شما در مورد مسابقات فیتنس استایل چیه؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :