بپذیرید یا نه، آقایان هم می‌توانند آرایش کنند؛ مردان جسور در صنعت میکاپ!

اگرچه صنعت آرایش و زیبایی منحصرا برای زنان نیست، اما حرفه‌ی بیوتی بلاگر شدن به شدت به سمت زنان سوق داده شده است. بیوتی بلاگرها کسانی هستند که در مورد زیبایی، میکاپ و مراقبت‌های پوست و مو به تولید محتوا می‌پردازند. این افراد مدام سعی می‌کنند اطلاعات خود را در زمینه‌ی برندهای لوازم آرایش و انواع محصولات به روز نگه دارند تا نقد و بررسی محصولات را با دنبال کنندگان خود درمیان بگذارند. برخی از آن‌ها میکاپ آرتیست‌هایی هستند که در آرایش و گریم مهارت خوبی دارند و به صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می‌کنند.
آن‌ها پس از کسب شهرت با شرکت‌های معروف تولید‌کننده لوازم آرایشی و بهداشتی قرارداد می‌‌بندند و به خاطر تبلیغات محصولات آن شرکت در قالب فیلم، مبالغ خوبی از برندها دریافت می‌کنند. البته اخیرا روند بازاریابی برای محصولات آرایشی درحال تغییر است و برندها سعی در جذب بلاگرهای زیبایی مرد در راستای کمپین‌های تبلیغاتی خود دارند. هرچند که تعداد آقایان علاقه‌مند به آرایش در مقایسه با همتایان زن خود هنوز کم هستند، اما پیش‌بینی می‌شود با تغییر ارزش‌ها و هنجارشکنی‌های دنیای امروز، تعداد علاقه‌مندان به این حرفه افزایش پیدا کند. در ادامه‌ی این مطلب به حرفه‌ی بیوتی بلاگر برای آقایان می‌پردازیم.

آقایان بیوتی بلاگر

بیوتی بلاگرهای مردانه در دنیای میکاپ و زیبایی

مردان گروه جدیدی هستند که در سال‌های اخیر در زمینه‌ی بلاگرهای زییایی شهرت جهانی پیدا کرده‌اند. البته در دنیای به اصطلاح آزادانه امروز آرایش کردن مردان هنوز چندان رایج نیست. اما بیوتی بلاگرهای مرد در سال 2014 برای مخاطبان جذاب‌تر هستند؛ قبل از این سال عده‌ی کمی از مردان در این عرصه‌ی کاری قدم گذاشته بودند. همچنین در سال‌های اخیر مخاطبان و عاشقان آرایشی، بیشتر در اینستا و یوتیوب به دنبال بلاگرهای مرد هستند و آن‌ها را مشتاقانه دنبال می‌کنند و حتی برندها به تاثیر آن‌های در فروش محصولاتشان پی برده‌اند.

آقایان بیوتی بلاگر

البته ناگفته نماد که پذیرش چنین افرادی در جامعه و بین عموم هنوز صورت نگرفته است. به طور مثال برای مردان که در زمینه‌ی بلاگر زیبایی و آرایش قدم گذاشته‌اند، مسلما از جامعه‌ی مردان و شغل‌های دیگر ترد شده‌اند و حتی کار خود را از دست داده‌اند. اما در عوض شرکت‌های آمریکایی برای جبران چنین اتفاقاتی از این افراد از نظر مالی حمایت و سعی می‌کنند این تغییر فرهنگ را در بین مردم جا بیاندازند. چنین هنجارشکنی‌هایی ابتدا در ایلات متحده آمریکا آغاز شد و سپس توجه گسترده‌ای را در سراسر جهان به خود جلب کرده است.

آقایان بیوتی بلاگر

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :