فرشته جان، نه به آن زرق و برقت در «کَن» و نه به این سادگی‌ات در «ونیز»!

چند شب پیش تصاویر فرشته حسینی روی فرش قرمز فستیوال ونیز منتشر شد. این بازیگر به عنوان همسر نوید محمدزاده، بازیگر اصلی فیلم «شب، داخلی، دیوار»، در این فستیوال حضور یافته بود و خودش به عنوان بازیگر و عوامل این فیلم حاضر نشده بود.  حتما لباسی که فرشته حسینی در فستیوال کن، برای فرش قرمز فیلم «برادران لیلا» به تن کرده بود را به یاد دارید. لباسی پر از زرق و برق و با طراحی کاملا متفاوت و منحصر به فرد. اینبار اما این بازیگر به سراغ لباسی کاملا متفاوت از لباسش در فستیوال کن رفته بود. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به آخرین استایل فرشته حسینی در فستیوال ونیز داشته باشیم.

فرشته حسینی در ونیز

سراپا مشکی و جذاب

لباسی که فرشته حسینی برای فرش قرمز ونیز انتخاب کرده بود پیراهن ماکسی مشکی‌رنگی بود که کاملا جذب تن او بود و در قسمت جلوی لباس دکمه‌هایی داشت. فرم لباس به نوعی بود که اندام لاغر و کشیده فرشته حسینی را کشیده‌تر نشان میداد. رنگ مشکی به عنوان رنگی شناخته می‌شود که اندام را لاغرتر از حالت حقیقی نشان می‌دهد. این مدل لباس جذب هم بر این کشیده دیده شدن دامن زده و از فرشته حسینی فردی قدبلند و لاغر ساخته است.

فرشته حسینی در ونیز

لباسی که فرشته برای فرش قرمز ونیز انتخاب کرده بود کاملا در نقطه مقابل لباسش در فستیوال کن بود. در تصویر زیر تصویری از لباس او در فستیوال کن را ببینید و خودتان قضاوت کنید!

استایل فرشته حسینی در کن 2022

بفرمایید؛ این هم رنگ مشکی!

فرشته حسینی در ونیز

فرشته حسینی و نوید محمدزاده از آن زوج‌هایی هستند که علاقه زیادی به ست کردن لباس‌هایشان دارند. بارها آن‌ها را با لباس‌های مشابه دیده‌ایم. این بار هم این زوج هر دو لباس‌هایی کاملا مشکی پوشیده بودند. تک تک آیتم‌ها در استایل هر دو نفر مشکی بود. راستش را بخواهید من این اقدام نوید محمدزاده و فرشته حسینی برای انتخاب رنگ مشکی در کل استایلشان را نوعی کنایه به تک تک کاربرانی میدانم که در روزهای کن گفتند که بازیگران ایرانی باید به یاد مردم ایران، لباس مشکی می‌پوشیدند. انگار که این بار با استایلشان می‌خواستند به همه بفهمانند که بفرمایید، این هم لباس مشکی که اینقدر رویش اصرار داشتید!

نوید محمدزاده در ونیز

تعهد به انتخاب برند

فرشته حسینی و نوید محمدزاده در چند رویداد اخیر نشان داده‌اند که طرفدار برند زردوز هستند و اکثر لباس‌هایشان را این برند طراحی می‌کند. لباس فرشته حسینی در فستیوال کن هم توسط همین برند طراحی شده بود. این لباس مشکی هم از برند زر دوز بود. جالب است بدانید که حتی طراحی لباس عروس فرشته حسینی هم توسط همین برند انجام شده است. کت و شلوار و استایل نوید محمدزاده هم کار همین برند است.

فرشته حسینی در ونیز

نامناسب برای فرش قرمز

لباسی که فرشته حسینی روی فرش قرمز پوشیده بود اگرچه حس و حال رسمی را هم به زیبایی منتقل میکرد، اما دکمه‌های جلوی آن باعث میشد که کمی از رسمی بودن لباس کاسته شود. همین نزدیک‌تر شدن به حالت کژوال باعث میشد که لباس او متناسب با dress codeهای این فرش قرمز نباشد و کمی هم مورد نقد قرار بگیرد.

فرشته حسینی در ونیز

شاید استفاده از یک کیف درست می‌توانست حس و حال فرمال‌تری به استایل این بازیگر ببخشد. اما او به استفاده از یک مینی اسکارف برای پوشش سرش و یک عینک آفتابی بسنده کرده و علاقه چندانی به روح بخشیدن به استایل تماما مشکی‌اش نداشته است!

فرشته حسینی در ونیز

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :