با پرهیز از این لباس‌ها لاغر و خوش اندام خواهید شد!

طبیعتا انتخاب صحیح لباس‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی بر زیبایی استایل و اندام شما داشته باشد. همانطور که برخی از لباس‌ها می‌توانند شما را چاق‌تر از حالت عادی نشان دهند، برخی لباس‌ها نیز می‌توانند اندام‌تان را کشیده‌تر و شما را لاغرتر نمایان کنند. در ادامه این مطلب لباس‌هایی که میتوانند سبب چاق‌تر دیده شدن شما شده و استایل‌تان را تحت تاثیرات منفی قرار دهند را به شما معرفی خواهیم کرد. پس با چی بپوشم همراه باشید تا راهکارهای لاغر دیده شدن را با شما در میان بگذاریم.

لباس‌هایی که چهارخانه درشت دارند

اشتباهات استایل

پوشیدن لباس‌هایی با طرح‌های شطرنجی یا چهارخانه بسیار درشت می‌تواند فرم بدنی شما را به شدت تحت تاثیر منفی قرار دهد. اگرچه این نوع پارچه‌ها، امروزه بسیار ترند هستند و جذابیت‌تان را افزایش می‌دهند، اما می‌توانند شما را چاق‌تر از حالت عادی خود نشان دهند. اگر پارچه‌های شطرنجی را دوست دارید، شطرنجی‌های ریزتر را انتخاب کنید.

لباس‌هایی که طرح‌های افقی زیادی دارند

اشتباهات استایل

لباس‌های راه راه با خطوط و طرح‌های افقی می‌توانند شما را پهن‌تر و چاق‌تر از چیزی که واقعا هستید نشان دهند. اگر به پوشیدن لباس‌های راه راه بسیار علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم به جای طرح‌های افقی از لباس‌هایی با طرح‌ها و خطوط عمودی استفاده کنید. خطوط عمودی شما را لاغرتر و کشیده‌تر نشان می‌دهند.

لباس‌های شلوغی که جزئیات زیادی دارند

اشتباهات استایل

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

لباس‌های چین‌دار، پف دار و شلوغ می‌توانند شما را بسیار چاق و بد اندام نشان دهند. به جای پوشیدن لباس‌هایی که جزئیات زیادی دارند سعی کنید لباس‌هایی ساده‌تر بپوشید. به عنوان مثال دامن‌های جذبی که تنها یک زیپ ساده به سمت بالا دارند یا لباس‌هایی با راه را عمودی شما را کشیده‌تر و لاغرتر نشان می‌دهند.

لباس‌هایی که طرح‌های درشت دارند

اشتباهات استایل

پوشیدن لباس‌هایی که طرح‌های درشت دارند می‌توانند زیبایی اندام شما را پنهان کنند و شما را چاق نشان دهند. در مقابل آن پوشیدن لباس‌های ساده‌تر، مانند دامن‌های جذب چاک‌دار یا لباس‌هایی که یقه هفت دارند، می‌توانند اندام شما را کشیده و قدتان را بلندتر از حالت عادی نشان دهند.

لباس‌هایی که یقه قایقی دارند

اشتباهات استایل

لباس‌هایی که یقه قایقی دارند، شانه‌های شما را پهن‌تر نشان می‌دهند و سبب می‌گردند چاق‌تر دیده شوید. در مقابل آن لباس‌هایی که یقه 7 دارند می‌توانند شما را لاغرتر و کشیده‌تر نشان دهند. پیشتر نیز به تاثیر چین‌ها در لباس اشاره کردیم. در عکس سمت چپ می‌توانید تاثیر منفی چین پیراهن را در اندام ببینید.

لباس‌هایی که راه راه پهن دارند

اشتباهات استایل

تنها چیزی که حتی از راه راه‌های افقی در لباس، بدتر است، راه راه‌های افقی عریض و پهن هستند. تصویر سمت راست بهترین نوع به کار بردن خطوط در لباس‌ها را نشان می‌دهد. لباسی جذب و بلند با کمربندی که یک خط افقی نه چندان پهن به حساب می‌آید و قد را بلندتر از حالت عادی نشان می‌دهد.

لباس‌های رنگ روشن و شلوارهای گشاد

اشتباهات استایل

لباس‌هایی که رنگ‌های روشن دارند، شما را چاق‌تر نشان می‌دهند. به دو عکس بالا نگاه کنید. هر دو لباس راه راه افقی دارند، اما لباس سمت راست لاغرتر نشان می‌دهد. علت آن هم راه راه‌های تیره‌تر آن است. شلوارهای گشاد نیز از دیگر لباس‌هایی هستند که شما را چاق‌تر از حالت عادی نمایش می‌دهند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :