مهفام میرزایی در
0

پاییز امسال چه کفشی بپوشیم؟

پاییز امسال چه کفشی بپوشیم؟

با پایان هر فصل و شروع فصل بعدی مدل های مختلفی از لباس ها و اکسسوری ها وارد بازار شده و مدل های قدیمی از رده خارج می شوند. هر چند کاملا مد روز بودن هرگز توصیه نمی شود ولی آگاه بودن از این مدل ها و ترند ها می تواند به شما کمک کند تا به روز باشید و در انتخاب مدل های فصلی دچار مشکل و اشتباه نشوید. در این مطلب موضوع ما کفش های پاییزی است و نظرات تعدادی از کارشناسان و استایلیست ها را در مورد ترند های کفش های پاییزی جمع آوری کرده ایم. پاییز امسال چه کفشی بپوشیم؟

single_content ad banner

1- چی بپوشیم؟ بوت ساق کوتاه
بوت ساق کوتاه به ویژه اگر با شلوار دمپا گشاد پوشیده شود یکی از مد های زیبا و جذاب امسال خواهد بود. شما به جای طرح های مشکی و ساده بوت امسال می توانید از مدل های طرح دار و گلدوزی شده و جنس مخمل استفاده کنید که بسیار شیک و امروزی هستند و به راحتی می توانند با استایل پاییزی شما هماهنگ شوند.

پاییز امسال چه کفشی بپوشیم؟

2- چی نپوشیم؟ کفش لژدار
کفش های لژدار از موارد پیچیده این فصل هستند چون از طرفی مدل های لایه لایه آن ها روی بورس است و از طرف دیگر مدل های ساده و یکدست که معمولا بسیار ضخیم هم هستند از مد افتاده اند. پس هنگام انتخاب این کفش ها دقت کافی داشته باشید و مدل های جدید را تهیه کنید.

پاییز امسال چه کفشی بپوشیم؟

3- چی بپوشیم؟ کتانی های زنانه
کفش های کتانی همیشه محبوب بوده اند اما امسال پاییز می توانید مدل های ظریف تر این کفش ها را که کم تر ورزشی به نظر می رسند و زنانه تر هستند انتخاب کنید. این کفش ها در رنگ های ملایم و متفاوتی که کم تر دیده اید مثل هلویی و سرمه ای بسیار روی بورس هستند.

پاییز امسال چه کفشی بپوشیم؟

4- چی نپوشیم؟ اسپورت یقه بلند
کفش های اسپرتی بند دار که گلوی بلند دارند مدتی مد بودند اما دیگر به دنبال آن ها نباشید. این مدل ها چندان زیبا نیستند و پوشیدن آن اه با شلوار دردسر زیادی دارد.

پاییز امسال چه کفشی بپوشیم؟

5- چی بپوشیم؟ کفش های کالج ساده
با آغاز پاییز کفش های کالج انتخاب مناسبی برای مدرسه و دانشگاه نیز می تواند باشد. این مدل کفش ها دارای کمی لژ هم هستند که باعث راحتی و بلند تر شدن شما می شود . گزینه مناسبی برای پیاده روی های طولانی است.

پاییز امسال چه کفشی بپوشیم؟

مطالب مرتبط:

1- چند کفش زنانه که بايد به کمد خود اضافه کنيد

2- چطور کفش زنانه راحت بخريم؟

3- 5 مدل کفش زنانه نوستالژيک تخت در زمان حالدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :