مدل شلوار زنانه مد پاییز و زمستان ۲۰۱۷

0

از سال‌های گذشته تا اکنون شلوار، انتخاب مناسبی برای خانم‌ها بوده است. زیرا می‌توانند مدل‌های متنوعی را با آن ست کنند و استایل زیبایی را پدید آورند. در این مطلب مدل شلوار زنانه مد پاییز و زمستان ۲۰۱۷ را به شما معرفی خواهیم کرد. 

 

سبک کلاسیک شلوارها همیشه روی مد هستند و با وجود تغییر و تکامل هر روزه مد، این سبک هیچ زمان محبوبیت خود را از دست نداده است و اکنون انتخاب بسیاری از بانوان است. شلوارهای کلاسیک را می‌توان در بسیاری از مجموعه‌های طراحان بزرگ دید. این شلوارها با بلوز، ژاکت، کاپشن و بسیاری از مدل‌های دیگر پوشیده می‌شوند و زیبایی به خصوص خود را دارا هستند.

این نوع شلوارها از چندین سال پیش وارد دنیای مد شدند و بسیار مورد استقبال خانم‌ها قرار گرفتند. این سبک برای افراد توپر، که می‌خواهند اندام خود را زیباتر نشان دهند بسیار مناسب می‌باشد. هم چنین به پا کردن این شلوارها به افراد کوتاه قد پیشنهاد نمی‌شود.

معمولا بسیاری از شلوارها تا روی مچ پا هستند ولی سبکی از شلوارها نیز وجود دارند که بلندی آن‌ها به زیر کفش می‌رسد. این سبک بیشتر مورد پسند جوانان است و باعث می‌شود قد شما کشیده‌تر دیده شود.

شلوارهای ورزشی همیشه مرکز توجه بوده‌اند. طراحان سعی دارند هر ساله تنوع آن‌ها را بیشتر کنند تا از محبوبیت آن‌ها کاسته نشود و تعداد بیشتری از مردم به آن‌ها علاقه پیدا کنند. زیرا ترویج ورزش و زندگی سالم یکی از اهداف بزرگ طراحان مد محسوب می‌شود. می‌توانید شلوارهای ورزشی را همراه با ژاکت‌های مخصوص‌شان به تن کنید و یک پیاده روی دلچسب داشته باشید.

مد همیشه در حال تغییر و تحول است و کسانی که به دنبال تنوع هستند و روحیه جسوری دارند همیشه از آن پیروی می‌کنند. اکنون شلوارهای گشاد با برش‌های متفاوت و جدید به بازار آمده است و بسیاری از خانم‌های جوان از آن‌ها استفاده می‌کنند.

در فصل جدید برای طراحی شلوارها از پارچه‌ها و رنگ‌های متفاوت و شادی استفاده کرده‌اند. پارچه‌هایی مانند چرم، جیر، مخمل و جین نقش به خصوص در طراحی‌های امسال دارند. این شلوارها با جزئیاتی مانند کمربند، دکمه‌های رنگی یا زیپ، زیبایی بیشتری پیدا می‌کنند.

 

مطالب مرتبط:

۱- کدام پودر لباسشویی را انتخاب کنیم؟

۲- نو کردن مانتوهای قدیمی با این راهکارها

۳- استایل بوهو چیست ؟ راهنمای لباس پوشیدن به سبک بوهو برای خانم‌ها

حانیه محمد علی
نویسنده: حانیه محمد علی
علاقمند به دنیای مد و هنر. من آينده را دوست دارم، چون بقيه عمرم را بايد در آن بگذرانم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :