اکسسوری‌های جدید پاییز

0

یکی از ساده‌ترین و کم هزینه‌ترین روش‌ها برای تغییر دادن استایل و ارتقا آن استفاده از اکسسوری‌های جدید است. اکسسوری به لوازمی گفته می شود که جزو قسمت اصلی لباس‌ها نیستند مثل  کیف، کفش، ساعت، عینک، کلیه جواهرات و کمربند. اما در هر فصلی مدل‌های خاصی از اکسسوری‌ها و جواهرات معرفی می‌شوند پس یک راه مناسب برای ارتقا و به روز کردن لباس‌ها استفاده از اکسسوری‌هایی است که هر فصل مد می‌شوند. اما اکسسوری‌های جدید پاییز را در این مقاله ببینید و بر اساس سلیقه و نیاز خود آن ها را تهیه کنید.

سنجاق یقه

این مدل سنجاق‌های یقه که به گوشه‌های یقه پیراهن متصل می‌شوند مدل‌های جالب و متنوعی دارند و برای انواع پیراهن‌های یقه‌دار زنانه از جین گرفته تا رسمی می‌توانند استفاده شوند و به استایل شما جذابیت ببخشند. این اکسسوری‌ها به صورت جدا از هم و یا متصل با زنجیر استفاده می‌شوند.

اکسسوری‌های جدید پاییز

اکسسوری‌های جدید پاییز

سنجاق سر با شکل‌های هندسی

اکسسوری‌های مو در سال‌های اخیر از مدل‌های کلاسیک قدیمی فاصله گرفته و مدل‌های متنوع و زیبایی از این اکسسوری‌ها ترند شده است که فرم‌های هندسی مانند دایره و مثلث از این قبیل هستند. این فرم‌های آینده گرایانه و انتزاعی جذابیت خاصی دارند و جلوه زیبایی به موها می‌بخشند.

اکسسوری‌های جدید پاییز

اکسسوری‌های جدید پاییز

گوشواره های کریستال

اگرچه گوشواره‌های بزرگ و بولد از ترندهای فصل‌های اخیر هستند اما مدل‌های کریستالی که دارای نگین‌های متعدد و رنگارنگ درشت است که در این فصل محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند. اگر شما از طرفداران جواهرات و اکسسوری‌های جسورانه هستید حتما این مدل‌ها را تهیه کرده و استفاده کنید.

اکسسوری‌های جدید پاییز

مطالب مرتبط:

1- ۱۲ اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

2- چگونه اکسسوری‌هایم را تعمیر کنم؟

3- ست کردن اکسسوری‌ها با استایل های محجبه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :