روش صحیح پاکسازی پوست با دستمال‌های پاک‌کننده + پیشنهاد خرید

تمیز کردن پوست از کارهای ضروری است که هر خانمی باید به صورت مرتب و روزانه انجام دهد. چه آرایش کرده باشید و چه یک روز طولانی را در هوای آلوده سپرده کرده باشید و حتی اگر از خانه خارج نشده باشید چربی اضافی پوست شما باید پاکسازی و تمیز شود تا در طولانی مدت باعث پیری و جوش آسیب های پوستی نشود. روش صحیح پاکسازی پوست با دستمال‌های پاک‌کننده پوست را در این مطلب بخوانید.

روش‌های مختلفی برای پاکسازی پوست وجود دارد مثل پاک کننده‌های بدون نیاز به آب، صابون‌های مختلف، شوینده‌های غیر صابونی و دستمال‌های پاک کننده که باید بر اساس نوع پوست و سبک زندگی خود یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید و برنامه مرتبی برای تمیز کردن پوست داشته باشید.

روش صحیح پاکسازی پوست

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

دستمال‌های مرطوب پاک کننده پوست دوست خوب خانم‌های تنبل هستند که در پایان یک روز خسته کننده می‌تواند روش مناسبی برای پاکسازی پوست از آلودگی‌ها و چربی‌های زائد باشد. این دستمال‌ها حاوی مواد پاک کننده موثر و مفید برای پوست هستند و با وجود آن‌ها حتی نیازی به پنبه هم ندارید. اما اکثر خانم‌ها از این دستمال‌ها به درستی استفاده نمی‌کنند و ندانسته به پوست خود آسیب می‌رسانند.

روش صحیح پاکسازی پوست با دستمال‌های پاک‌کننده

اول از همه باید از دستمال‌های باکیفیت و از برند های معتبر استفاده کنید و تاریخ مصرف آن را مد نظر داشته باشید. روش صحیح پاکسازی پوست با دستمال‌های پاک‌کننده پوست به این صورت است که ابتدا باید پاک کردن را از پیشانی آغاز کرده و به سمت پایین حرکت کنید و به چانه و آرواره برسید، در انتها نوک و اطراف بینی را پاک کنید. اگر این روش را دنبال نکنید ممکن است پس از مدتی دچار آسیب و عفونت پوستی شوید و دستمال‌های پاک کننده را مقصر بدانید در حالی که شما از آن درست استفاده نکرده‌اید.

 

مطالب مرتبط:

۱- تاثیر سرکه سفید بر زیبایی پوست

۲- راه های درمان پوست خشک

۳-  ماسک جوش شیرین معجزه ای برای پوست

۴- همه نکاتی که باید در مورد عمر مفید لوازم آرایشی بدانید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :