گران‌ترین کفش‌های مردانه

0

کفش‌های مردانه رسمی اگرچه تنوع مدل زیادی ندارند اما برندهای مختلفی این کفش‌ها را با کیفیت و قیمت بالا تهیه می‌کنند. آیا می دانید گران‌ترین کفش‌های مردانه کدامند؟

10- کفش لیلیان Tanino Crisci

گران‌ترین کفش‌های مردانه

این برند از مهم ترین نام‌ها در صنعت کفش لاکچری است. این کفش‌ها بسیار راحت هستند و از مواد عالی تهیه شده‌اند که قیمت آن ها 1250 دلار یعنی بیش از 4 میلیون تومان است.

9- کفش 2005 John Lobb

گران‌ترین کفش‌های مردانه

قیمت این کفش ها 1280 دلار یعنی نزدیک به 4.5 میلیون تومان است که بسیار راحت و کاربردی هستند و برای قشر متوسط به بالای جامعه طراحی شده اند.

8- کفش Testoni Norvegese

گران‌ترین کفش‌های مردانه

برند تستونی گران‌ترین برند در زمینه تولید کفش است و این کفش ارزان‌ترین کفش مردانه این برند است که قیمت آن برابر با 1500 دلار است. این کفش‌ها دست دوز هستند و بسیار زیبا و راحت طراحی شده‌اند.

7- کفش‌های چرم New & Lingwood

گران‌ترین کفش‌های مردانه

این کفش‌ها که از چرم گوساله روسی ساخته می شوند از کفش‌های سنتی محلی روسیه الهام گرفته شده اند که بسیار با دوام هستند و قیمت آن ها 1550 دلار است.

6- کفش Berluti Rapieces Reprises

گران‌ترین کفش‌های مردانه

این برند به دلیل تولید کفش‌های لاکچری مردانه شهرت دارد و کفش‌های بسیار با کیفیت و راحت تولید می‌کند. قیمت این کفش 1900 دلار معادل 6.7 میلیون تومان است.

5- کفش Stefano Bemer

گران‌ترین کفش‌های مردانه

این برند لاکچری که برای برندهای مشهوری مثل گوچی کفش تولید می کند موفقیت بالایی در ساخت کفش‌های لاکچری داشته است. قیمت این کفش مردانه 2000 دلار است و ساخت هر جفت آن سه ماه زمان می‌برد.

4- کفش‌های الماس دار Aubercy

گران‌ترین کفش‌های مردانه

اضافه کردن الماس به کفش مردانه شاید کار بسیار تجملاتی به نظر برسد اما این برند این کار را انجام داده است. این کفش‌ها توسط رقاصان سالسا به کار می‌روند که به تعداد محدود تولید می‌شود و قیمت آن 4700 دلار معادل 16.5 میلیون تومان است.

3- کفش‌های Louis Vuitton

گران‌ترین کفش‌های مردانه

این برند مشهور کفش‌های لاکچری مردانه زیبایی تولید می‌کند که تماما دست دوز هستند و استایل و راحتی استثنایی دارند. قیمت این کفش مردانه 10 هزار دلار معادل 35 میلیون تومان است.

2- کفش House of Testoni

گران‌ترین کفش‌های مردانه

گفتیم که برند تستونی گران‌ترین کفش‌های مردانه جهان را تولید می‌کند و این کفش رتبه دوم را دارد چون از چرم خالص تمساح ساخته می شود و راحتی و زیبایی فوق العاده ای دارد که قیمت آن 35 هزار دلار یعنی بیش از 120 میلیون تومان است.

1- کفش‌های الماسی تام فورد

گران‌ترین کفش‌های مردانه

یکی از گران‌ترین کفش‌های مردانه جهان که از 1400 قطعه الماس پوشیده شده است متعلق به برند تام فورد است. ساخت این کفش یک سال طول می کشد و قیمت آن 2 میلیون دلار معادل 7 میلیارد تومان است!

مطالب مرتبط:

1- معرفی چند مدل کفش زمستانی مردانه

2-  بهترین مدل های کفش مردانه برای بهار و تابستان

3-  5 قانون خرید کفش چرم مردانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 27 آوریل 2017

این مدل کفش مردانه خیلی گران قیمت هستندارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :