الناز و مهناز، دلبرانی که اسپانیا را هم با استایلشان ترکاندند!

دیروز تصاویری از الناز شاکردوست در اسپانیا منتشر شد که به شدت مورد توجه قرار گرفت. در این تصاویر، مهناز افشار و شهامه دیزائی در کنار الناز شاکردوست قرار گرفته‌اند. لباس‎هایی که مهناز افشار و الناز شاکردوست در این دورهمی دوستانه پوشیده بودند، قابل بحث بودند. در ادامه نگاهی به استایل این دو بازیگر داشته‌ایم. با چی بپوشم همراه باشید.

مهناز افشار و الناز شاکردوست در اسپانیا

استایل الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در این دورهمی دوستانه پیراهنی آستین بلند و نسبتا پوشیده با قد میدی به تن کرده بود. رنگ خنثی این پیراهن باعث میشد که اندام الناز شاکردوست کشیده‌تر دیده شود. البته که پوشیدن کفش‌های نوک‌تیز هم تاثیر بسزایی بر کشیده‌تر دیده شدن الناز شاکردوست دارد. نکته دیگری که در استایل الناز شاکردوست باعث باریک‌تر دیده شدن اندام این بازیگر میشود، کمربند لباس اوست. به طور کلی استفاده درست از کمربند روی کمر لباس باعث میشود که اندام کشیده‌تر و لاغرتر دیده شود.

مهناز افشار و الناز شاکردوست در اسپانیا

این بازیگر برای پوشاندن موها، از کلاهی دقیقا همرنگ پیراهنش استفاده کرده بود. انتخاب کلاه همرنگ با پیراهن هم باعث شد که استایل او جذاب‌تر شود.

استایل مهناز افشار

مهناز افشار در این دورهمی استایلی دو تکه را انتخاب کرده بود. این دو تکه شامل یک پیراهن ماکسی سفید رنگ بود و یک کت بلیزر مشکی رنگ بود. روی کت بلیزر طرح‌های نقاشی وجود داشت که سادگی را از کت بلیزر دور میکرد و باعث میشد استایل مهناز افشار خاص‌تر دیده شود. تضاد رنگ مشکی و سفید هم پالت رنگی جذاب و پرطرفداری است.

مهناز افشار و الناز شاکردوست در اسپانیا

دوستی مهناز افشار و الناز شاکردوست

مهناز افشار و الناز شاکردوست در اسپانیا

مهناز افشار و الناز شاکردوست در فیلم «چه کسی امیر را کشت؟» به کارگردانی مهدی کرم‌پور با هم همبازی بودند. این فیلم محصول سال 1384 است. الناز شاکردوست متولد 7 تیر 1363 و مهناز افشار متولد 21 خرداد 1356 است. افشار از سال 1398 در خارج از ایران زندگی می‌کند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :