المیرا فلاحیان در
2,011

شاکردوست باز هم سراغ لباس سِت رفت؛ تنوع هم بد نیست الناز جان!

شاکردوست باز هم سراغ لباس سِت رفت؛ تنوع هم بد نیست الناز جان!

شب گذشته، فیلم سینمایی ابلق، به کارگردانی نرگس آبیار، با حضور برخی بازیگران و عوامل سریال، به اکران عمومی درآمد. الناز شاکردوست هم به عنوان نقش اول این فیلم در این مراسم اکران حضور یافت و در کنار سایر عوامل، مقابل دوربین عکاسان و خبرنگاران حضور یافت. از آن جایی که الناز شاکردوست اخیرا فیلم تی تی را هم روی پرده سینما داشته، در چند ماه اخیر او را بارها در مراسم اکران فیلم‌های تی تی و ابلق با استایل‌های مختلف دیده‌ایم. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به استایل متفاوت او در اکران دیشب داشته باشیم .

الناز شاکردوست در اکران ابلق

بازیگری که به ست پوشیدن علاقه دارد

اخیرا دو تصویر دیگر از استایل‌های الناز شاکردوست در اکران‌های فیلم تی تی منتشر شد که در هر دو اکران، الناز شاکردوست با ست کت و شلوار و یا مانتو شلوار دیده می‌شود. یعنی پارچه‌های شلوار و مانتو دقیقا از یک جنس و رنگ هستند و الناز شاکردوست نشان داده که به این مدل پوشیدن علاقه زیادی دارد. البته لازم به ذکر است که ست‌های کت و شلوار، از ترندهای امسال بوده‌اند و سلبریتی‌های زیادی در جهان با این کت و شلوارها دیده شده‌اند.

کیف جنجالی الناز شاکردوست

کیف جنجالی الناز شاکردوست

نکته جالب این است که الناز شاکردوست برای آخرین مراسم اکران هم سراغ لباس ست رفته و این بار مانتو و شلوار ستی را انتخاب کرده که اگرچه به لحاظ مدل کاملا متفاوت از دو استایل قبلی بود، اما باز هم از فرمول ست بودن مانتو و شلوار پیروی میکرد. این استایل الناز شاکردوست با قطعیت به ما ثابت کرد که خانم شاکردوست علاقه شدیدی به ست‌پوشی دارد و شاید هم از امتحان رنگ‌های مختلف در استایلش، ترس دارد!

الناز شاکردوست در اکران ابلق

شلوار واید و مانتوی بلند؟!

ست مانتو و شلوار الناز شاکردوست شامل یک شلوار واید و یک مانتوی بسیار بلند بود. مانتو، طراحی بسیار ساده‌ای داشت و تنها چیزی که تا حدی سادگی را از آن دور میکرد، مدل پفی آستین‌های آن بود. شلوارهای واید معمولا با مانتوهای بیش از حد بلند پوشیده نمی‌شوند. چون وقتی مانتو روی پاچه‌های شلوار واید می‌افتد، پایین‌تنه را به شدت شلوغ نشان می‌دهد. این شلوغ به نظر رسیدن در صورت تفاوت رنگ‌های مانتو و شلوار می‌تواند بسیار ئحشتناک‌تر هم به نظر برسد، اما هم‌رنگ بودن مانتو و شلوار الناز شاکردوست کمی از این شلوغی‌ها کم کرده اما هنوز هم استایل او در قسمت پایین‌تنه، شلوغ به نظر می‌رسد.

الناز شاکردوست در اکران ابلق

پارچه‌ای که از اول تا آخر، چروک بود!

جنس پارچه مانتو و شلوار به نوعی انتخاب شده که تن الناز شاکردوست شل و لَخت باشد، اما متاسفانه همین جنس پارچه هم باعث شده که ست مانتو و شلوار شلوغ‌تر به نظر برسد و هم به سرعت چروک شود! در تمام تصاویری که از الناز شاکردوست در مراسم اکران دیشب می‌بینیم، مانتو و شلوار او کاملا چروک هستند و از زیبایی‌های ظاهری او کم کرده‌اند.

الناز شاکردوست در اکران ابلق

باز هم کیفی به شکل یک حیوان

به نظر می‌رسد خانم بازیگر قصد دارد با انتخاب کیف‌هایی با طرح حیوانات، علاقه‌اش به آن‌ها را نشان دهد. الناز شاکردوست در اکران فیلم تی تی، کیف عجیب و جنجالی در دست داشت که شبیه به یک سگ طراحی شده بود و به شدت مورد توجه قرار گرفت. در اکران دیشب فیلم ابلق هم این بازیگر سعی کرده بود استایل نه چندان جذابش را با کیف متفاوتی با طرح گربه، جذاب‌تر کند. البته نمی‌دانیم این کیف بسیار کوچک تا چه حد روی بالا رفتن جذابیت استایلش تاثیر گذاشته!

الناز شاکردوست در اکران ابلق

در مطلب زیر بیشتر در مورد کیف قبلی الناز شاکردوست بخوانید:

الناز شاکردوست با کیف عجیب غریبش جلب توجه کرد!

انگشتری به شکل حیوان

الناز شاکردوست در اکران ابلق

حمایت و یا شاید هم علاقه این بازیگر به حیوانات فقط در کیف او به نمایش گذاشته نشده. در بعضی از تصاویر الناز شاکردوست، انگشتری در دست او دیده می‌شود که به نظر به شکل یک پلنگ سیاه است. البته که انگشتر به نوبه خودش بسیار جذاب و منحصر به فرد طراحی شده، اما شاید انتخاب مناسبی برای این استایل نبود.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

Arman در تاریخ 07 سپتامبر 2022

خدایی نباید یه آدم اینقدر زیبا باشه

ناشناس در تاریخ 08 سپتامبر 2022

شلوارش با مانتو اش گشاد و بلند بود اصلا بهش نمیاد

Elina در تاریخ 08 سپتامبر 2022

خب ببینید هر کسی تو لباس پوشیدن یه شگردی داره اصلا بعضی سبک خواص خودشونو دارن بنظر من الناز همینطوری جزابهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :