تحریریه چی بپوشم در
1,057

۱۴ مدل لباس مجلسی دخترانه برای تالار؛ دختر خانم‌های شیکپوش این پیراهن‌های مجلسی را در عروسی بپوشند!

۱۴ مدل لباس مجلسی دخترانه برای تالار؛ دختر خانم‌های شیکپوش این پیراهن‌های مجلسی را در عروسی بپوشند!

هیچ چیز مثل عروسی یکی از فامیل‌های درجه یک هیجان انگیز نیست، مگه نه؟ همه از بچه‌ها تا بزرگ‌ترها توی تدارک هستند و کلی انرژی مثبت توی هوا موج میزنه.

مدل لباس مجلسی دخترانه برای تالار

توی این مواقع، انتخاب مدل لباس مجلسی دخترانه برای تالار یک خیلی مهمه. باید یه لباسی باشه که هم شیک باشه و هم راحت. یه جورایی باید باهاش بتونی کل شب رو خوش بگذرونی و از اون ور هم کلی عکس خوشگل بگیری. به هر حال، عروسی فامیل درجه یک یه موقعیته که نمی‌شه راحت ازش گذشت.

مدل لباس مجلسی دخترانه برای تالار ساده

مدل لباس مجلسی دخترانه برای تالار زیبا

مدل لباس برای عروسی رفتن

دختر خانم‌ها همیشه دوست دارن توی مراسم‌ها بدرخشن و خوشگل‌تر از همیشه باشن. لباس مجلسی دخترانه جدید می‌تونه بهترین انتخاب برای این مواقع باشه. مخصوصاً اگه اون مراسم عروسی یکی از فامیل‌های نزدیک باشه. این روزها انواع و اقسام مدل‌های جدید با رنگ‌های شاد و طرح‌های خاص توی بازار موجوده که انتخاب رو برای دخترا سخت کرده. ولی خب، همین تنوع خودش یه مزیت بزرگه چون هر کسی می‌تونه با توجه به سلیقه و استایل خودش یه لباس مناسب پیدا کنه.

لباس مجلسی دخترانه جدید

مدل لباس مجلسی دخترانه

لباس مخصوص عروسی فامیل

تالارهای عروسی همیشه یه حس و حال خاص دارن. بزرگ، مجلل و پر از نور و رنگ. برای همچین جاهایی، مدل لباس مجلسی دخترانه برای تالار باید یه کم بیشتر از حالت معمولی شیک و مجلسی باشه. مثلاً یه لباس با دامن پف دار و یه کم کار شده با سنگ‌ها و نگین‌ها. این جوری وقتی توی تالار راه میری، همه نگاه‌ها به سمتت میاد و حس می‌کنی یه شاهزاده واقعی هستی. به هر حال، تالار عروسی یه جاییه که باید با لباسمون توش بدرخشیم.

لباس مخصوص عروسی

لباس مخصوص عروسی فامیل درجه یک

مدل لباس مجلسی دخترانه برای تالار اینستاگرام

رفتن به عروسی همیشه یه بهونه خوب برای خوش‌پوشی و شیک بودن بوده. انتخاب لباس برای عروسی رفتن خیلی مهمه. باید یه لباسی باشه که هم شیک باشه و هم توش راحت باشیم. به هر حال، عروسی تا دیر وقت طول می‌کشه و باید توی لباس راحت باشیم که بتونیم کلی برقصیم و خوش بگذرونیم. از اون طرف، باید یه جوری باشه که توی عکس‌ها هم خوب بیافتیم. به هر حال، خاطره عروسی همیشه توی عکس‌ها زنده می‌مونه.

مدل لباس مجلسی دخترانه برای تالار

مدل لباس مجلسی دخترانه زیر 15 سال

لباس مجلسی مخصوص تالار عروسی

وقتی حرف از تالار عروسی می‌شه، همه چی باید بی‌نقص باشه. از دکوراسیون تالار گرفته تا موسیقی و غذا و البته لباس‌ها. لباس مجلسی مخصوص تالار عروسی باید یه جورایی با شکوه و مجلل باشه. باید طوری باشه که وقتی وارد تالار می‌شی، همه نگاه‌ها به سمتت بیاد. این جوریه که می‌تونی احساس کنی واقعاً توی یه مراسم خاص و به یادموندنی هستی. یه لباس با دامن پف‌دار و کار شده با نگین‌ها و سنگ‌ها می‌تونه انتخاب خوبی باشه.

مدل لباس مجلسی دخترانه برای تالار

مدل لباس مجلسی دخترانه برای تالار شیک

 

منبع: روزاول

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :