چطور مانند امینم لباس بپوشید

0

امینم خواننده رپ مطرح امریکایی علاوه بر شهرت جهانی در دنیای موسیقی استایل خاصی در لباس پوشیدن نیز دارد که با سبک موسیقی که ارایه می‌کند ارتباط مستقیمی دارد. مشهورترین رپر جهان با آثاری جنجالی ترجیح می دهد که در عین راحتی شیک و خوش استایل لباس بپوشد. 

استایل کلی

توجه داشته باشید که استایل وی کاملا متاثر از سبکی است که در آن فعالیت می‌کند. موسیقی رپ و سبک زندگی مرتبط با آن‌که از فرهنگ سیاهپوستی آمریکا برخاسته و وابسته به آن است. امینم نیز هر چند سفید پوست است اما این سبک و سیاق را در زندگی نیز مانند موسیقی دنبال می‌کند.

سویشرت

عنصر کلیدی استایل امینم را یک سوئیشرت زیپ‌دار ساده تشکیل می‌دهد به ویژه زمانی که کلاه آن را بر سر می‌گذارد به امینم همیشگی تبدیل می‌شود.  رنگ‌های پیشنهادی برای این لباس رنگ‌های خنثی تیره مثل توسی و مشکی هستند.

چطور مانند امینم لباس بپوشید

تی شرت

ترکیب تی شرت و شلوار گشاد هم یکی از استایل‌های اساسی امینم است. تی شرت‌های او گشاد هستند و برای افراد لاغر می‌توانند انتخاب خوبی باشند.

ژاکت

کاپشن خلبانی چرم گشاد یکی از ژاکت‌هایی است که امینم به طور معمول و در موقعیت‌های رسمی روی تی شرت می‌پوشد. در مواقع دیگر کاپشن خلبانی کتان سبز با شلوار راحتی از دیگر انتخاب‌های او است.

چطور مانند امینم لباس بپوشید

کلاه

کلاه کاسکت بیسبال و کلاه بافتنی کلاه‌هایی هستند امینم در موقعیت‌های مختلف مثل کنسرت و مراسم از آن‌ها استفاده می‌کند که ترکیب مناسبی با دیگر اجزای اساسی استایل وی به وجود می‌آورد.

چطور مانند امینم لباس بپوشید

چطور مانند امینم لباس بپوشید1

اکسسوری 

اکسسوری‌های او شامل گردنبند آویز و ساعت مچی است که به جزئیات آن‌ها توجه کافی دارد.

مطالب مرتبط:

1- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

2- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

3- چطور مثل جیمز دین افسانه ای لباس بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :