مثل آدم‌های بالغ لباس بپوشید

0

نحوه لباس پوشیدن شما تاثیر زیادی در جدی گرفته شدن و پذیرفته شدن در اجتماع دارد. این مساله برای جوانانی که به تازگی وارد جامعه شده و قصد فعالیت و اشتغال دارند اهمیت بیشتری پیدا می کند. این افراد که معمولا در دهه بیست زندگی قرار دارند باید لباس پوشیدن بچگانه را تا حد زیادی کنار بگذارند و نکاتی را در لباس پوشیدن خود رعایت کنند تا بالغ به نظر برسند و در اجتماع بزرگسالان پذیرفته شوند. این مطلب را بخوانید و با رعایت این نکات مثل آدم‌های بالغ لباس بپوشید. 

کلاسیک باشید

راز بالغ به نظر رسیدن استفاده از لباس‌هایی است که مد روز در مورد آن‌ها مطرح نیست. لباس‌های کلاسیک و خوش دوخت که به اندام شما می‌آیند و شما را سطح بالا و خوش سلیقه و شیک جلوه می‌دهند بدون آن که زمان از ارزش آن کم کند. اکسسوری‌ها را هم فراموش نکنید، مثلا ساعت عقربه دار کلاسیک از عناصری است که در سطح بالا بودن استایل شما نقشی اساسی ایفا می‌کند.

مثل آدم‌های بالغ لباس بپوشید

تطبیق پذیری مهم ترین اصل است

از لباس‌هایی استفاده کنید که چندان نیازی به ست کردن و هماهنگ کردن با لباس‌های دیگر نداشته باشند. لباس‌های ساده و بدون طرح و با رنگ‌های خنثی اما بافت غنی چنین ویژگی‌هایی را دارند و شما می‌توانید با تعداد محدودی از آن‌ها تیپ‌های متنوع و زیبایی بسازید.

مثل آدم‌های بالغ لباس بپوشید

لباس‌های جذابی داشته باشید

اگرچه مانند افراد بالغ لباس پوشیدن اهمیت دارد اما فراموش نکنید که شما جوان هستید و نباید برای پذیرفته شدن در اجتماع مانند افراد مسن لباس بپوشید. پس حتما در کنار لباس‌های کلاسیک و موقر خود از یک لباس جوانانه با رنگ جذاب و یا اکسسوری‌های جذاب مثل کیف با طرح‌های اسپرت و رنگی استفاده کنید تا مردم فراموش نکنند شما یک جوان بیست و چند ساله هستید.

مثل آدم‌های بالغ لباس بپوشید

مطالب مرتبط:

1- اهمیت عینک زدن برای خانم‌های خجالتی

2- برای عکس‌های خانوادگی چی بپوشیم؟

3- رابطه خوش تیپ بودن و اعتماد به نفس

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :