بهراد در
0

این دئودورانت را مصرف نکنید!

این دئودورانت را مصرف نکنید!

باید جالب باشه که بدونید، تولیدات زیر بغل برای شما دوست عزیز، درآمد سالانه 18 میلیارد دلاری داره، پس عجیب نیست که انواع مختلفش وحود داره و الان هم مدام تحقیقات متنوع روش انجام میشه که قابلیت های جدید بهش اضافه کند. در مقاله این دئودورانت را مصرف نکنید، ما تو دوست خودمون را به عدم مصرف این ماده تشویق نمیکنیم، بلکه می خواهیم بهتون دلیل هایی را معرفی کنیم که مام کنونی شما پاسخگو نیست و شما دوست گلم هنوز هم هیچ دلیلی برای شکنجه دیگران با اون بوی عجیب نداری. با چی بپوشم همراه باشید تا دلایل و علایم را بهتون معرفی کنیم.

بازم باید اعلام کنیم که این دئودورانت را مصرف نکنید به این معنا نیست که دئودورانت خاصی مد نظر ماست بلکه حتی اگه شما بهترین و یا گرانترین جنس را هم خریدید، ممکنه با بدن شما سازگاری نداشته باشه.

1- در زیر بغل احساس خارش می کنید

در صورت مشاهده نقاط قرمز در زیر بغلتون باید بگم که به این نوع دودورانت آلرژی دارید و بهتره که به دنبال محصولاتی باشید که آلرژی در شما ایجاد نکنه، البته این به معنی فراموش کردن بهداشت و عدم استفاده از محصولات خوشبو کننده تا قبل از خرید دئودورانت جدید نیست. کافیست چند پاف از عطر تون رو به زیر بغل بزنید تا از بوی بد عرق جلوگیری کنید.

این دئودورانت را مصرف نکنید

2- زیربغل پیراهنتون لک شده

اگه اون زیر همیشه مثل نقاشی های پاول جکسون پالوک هست، مطمئنا محصول مصرفی به درد شما نخورده دیگه برادر من. عوضش کن. توصیه هم این هست که محصولات کلینیکی مصرف کنید. مثل آلمونیوم کلراید که با نام تجاری دریسول ارایه میشه.

3- زیر بغلتون بو میده

شاید واضح ترین دلیل برای اینکه بفهمید دیگه این دئودورانت را مصرف نکنید این هست که زیر بغل شما بو میده. بر خلاف تصور خیلی ها، تعرق به خودی خود بی بو هستش. بو از جایی ناشی میشه که دئودورانت شما نتونه اون باکتری ی ریزی که از مواد روی پوستتون تغذیه می کنند و بعد از خودشون عطر پخش می کنند را بکشه. در صورتی که موارد فوق را استفاده کردید و جواب نگرفتید، حتما به پزشک مراجعه کنید تا دیگران محبور نشن برن پیش پزشک.

این دئودورانت را مصرف نکنید

مطالب مرتبط:

1- چگونه لکه عطر و دئودورانت را پاک کنم؟

2- چیکار کنیم که در تابستان بوی عرق ندیم؟

3- راه های افزایش زمان ماندگاری بوی عطر

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :