وای چه بلنده تازه عروس؛ نگاهی به زوج‌هایی که اختلاف قد زیادی داشته‌اند!

شاید برای خیلی‌ها این موضوع جالب باشد که بهترین فاصله قد بین زوج‌ها چقدر است؟ غالبا گفته می‌شود که بهتر است مردان حدود 10 سانتی‌متر بلندتر از زنان باشند که مثلا حتی با وجود پوشیدن کفش پاشنه بلند، مرد همچنان چهار تا پنج سانتی‌متر بلندتر باشد و زن با دیدن مرد بلندتر احساس قدرت و حمایت از او بگیرد. با این حال، علم در مورد اینکه چه تفاوت قدی می‌تواند برای یک زوج عالی باشد جواب قطعی نداشته است؛ برخلاف دنیای غیرعلمی که حسابی برای این مورد نقد و توجیه و نظر دارد؛ مثلا برای کنار هم ایستادن فرشته و نوید در جشنواره کن حسابی بازار نظرات داغ بود.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

مگان فاکس و مشین گان کلی

مگان فاکس، بازیگر و مدل 36 ساله آمریکایی، و مشین گان کلی، خواننده و بازیگر 32 ساله آمریکایی، که سر فیلمبرداری یک فیلم با هم آشنا شدند بعد از حدود یک سال آشنایی در اوایل سال 2022 در پست‌های اینستاگرام‌شان به مخاطبان خود خبر دادند که نامزد کردند.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

مگان با قد 163 و نامزدش با قد 192 سانتی‌متر حدود سی سانتی‌متر اختلاف قد دارند. برایان آستین گرین، همسر سابق مگان فاکس، هم با قد 1.83 متر در حدود بیست سانتی‌متر از مگان بلندتر بود.

جو جوناس و سوفی ترنر

جو جوناس، خواننده 32 ساله آمریکایی و سوفی ترنر ، بازیگر 26 ساله انگلیسی، که از سال 2019 با هم ازدواج کرده‌اند اختلاف قد حدود سه چهار سانتی‌متری دارند.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

آنها از آن دسته زوج‌هایی هستند که شوهر از همسرش کوتاه قدتر است. قد سوفی حدود 175 و قد جو 171 سانتی‌متر است.

ساشا بارون کوهن و آیلا فیشر

ساشا بارون کوهن، کمدین 50 ساله انگلیسی، که از سال 2010 با آیلا فیشر، بازیگر و نویسنده 46 ساله، ازدواج کرده تفاوت قد سی سانتی‌متر دارند. قد کوهن حدود 191 و آیلا 160 سانتی‌متر است.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

کامرون دیاز  و بنجی مدن

کامرون دیاز، بازیگر و مدل جذاب 49 ساله آمریکایی، از سال 2015 با بنجی مدن ازدواج کرده است. بنجی موزیسین آمریکاییست که علاوه بر اینکه شش سال از کامرون کوچکتر است، شش سانتی‌متر هم از او کوتاهتر است. قد کامرون 174 سانتی‌متر است.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

ریس ویترسپون و جیمی تاث

ریس ویترسپون، بازیگر و تهیه کننده 46 ساله آمریکایی که 1.56 سانتی‌متر قدش است از سال 2011 با جیمی تاث ازدواج کرده که قد او 185 سانتی‌متر است. قد همسر قبلی او، رایان فیلیپ، 175 سانتی‌متر بود.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

بن افلک و جنیفر لوپز

بن افلک 49 ساله بعد از سال 2004 که نامزدی‌اش را با جنیفر لوپز به هم زد و  با جنیفر گارنر ازدواج کرد، حالا حدود یک سال است که به جنیفر لوپز برگشته.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

این زوج هم تفاوت قدی حدود سی سانتی‌متر دارند. بن قدی حدود 192 سانتی‌متر دارد و قد جنیفر 164 است.

گوئندولین کریستی و گیلز دیکن

اگر سریال «بازی تاج و تخت» را دیده باشید گوئندولین کریستی را در نقش برین تارث به یاد دارید که اندام درشتی داشت و شمیشیر زن خیلی ماهری بود. قد این بازیگر 43 ساله انگلیسی، 191 سانتی‌متر است.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

شریک زندگی او گیلز دیکن، طراح مد 53 ساله انگلیسی است که قدش 185 سانتی‌متر است.

جسیکا سیمپسون و اریک جانسون

قد جسیکا سیمپسون، خواننده و بازیگر 41 ساله آمریکایی، 1.61 متر است. او از سال 2014 با اریک جانسون ازدواج کرده. اریک 42 ساله، یک بازیکن سابق فوتبال آمریکایی است که قدش 1.91 متر است و سی سانتی‌متر از همسرش بلندتر است.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

پیتر دینکلیج و اریکا اشمیت

پیتر دینکلیج، بازیگر و تهیه‌کننده 52 ساله کوتاه قامت آمریکایی که قدش 135 سانتی‌متر است از سال 2005 با اریکا اشمیت ازدواج کرده.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

اریکا با قد 168 سانتی‌متر در بین زنان هم، تقریبا بلند قد به حساب می‌آید.

نیکول کیدمن و تام کروز و کیت اوربان

قد نیکول کیدمن، بازیگر 54 ساله استرالیایی، حدود 180 سانتی‌متر است. قد او از همسر اولش، تام کروز حدود 10 سانتی‌متر بلندتر بود.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

نیکول که از سال 2006 با کیت اوربان، خواننده و ترانه‌سرای استرالیایی- آمریکایی ازدواج کرده از او هم حدود 2 سانتی‌متر بلندتر است.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

کریس همسورث و السا پاتاکی

کریس همسورث بازیگر جذاب 38 ساله آمریکایی که او را بیشتر با نقش «ثور» می‌شناسیم از سال 2010 ازدواج کرده. همسر او السا پاتاکی نام دارد که اهل اسپانیا و مدل و بازیگر است.  السا حدود هفت سال از کریس بزرگتر است و قدش 161 سانتی‌متر است و کریس با قد 1.90 حدود سی سانتی‌متر از او بلندتر است.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

این زوج سه فرزند دارند. کریس دو برادر به اسم لوک و لیام دارد که لیام هم بازیگر است او هم 191 سانتی‌متر قدش است.

لیام و مایلی سایرس، خواننده و بازیگر معروف 29 ساله آمریکایی، چند سال با هم در ارتباط بودند ولی ازدواجشان خیلی طول نکشید. این زوج هم کمی کمتر از سی سانتی‌متر با هم فاصله قد داشتند. قد مایلی 1.65 متر است.

اختلاف قد سلبریتی‌ها

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :