مدل لباس پوشیدن خانم ها در لس آنجلس، نیویورک، پاریس

0

تفاوت پوشش سه شهر لس آنجلس، نیویورک و پاریس می‌تواند به خیلی از دختر خانم‌ها ایده لازم برای پیدا کردن استایل مناسب را بدهد. البته نباید فراموش کنیم که بسیاری از ما خانم‌ها به دنبال این هستیم که بدانیم نحوه لباس پوشیدن در سایر کشورها چگونه است؟ چرا که خیلی از افراد وقتی این سوال به ذهنشون میاد که چی بپوشم، به استایل خانم‌های این سه شهر نگاه می‌کنند. مدل لباس پوشیدن خانم ها در لس آنجلس، نیویورک، پاریس چگونه است؟ با چی بپوشم همراه باشید. 

زیاد شنیده شده که میگن مردم سه شهر لس آنجلس، نیویورک و پاریس، در استایل سه بعدی فکر می کنند و این یعنی آن‌ها می‌توانند خیلی راحت‌تر پوشش‌های شیک تری انتخاب کنند.

لباس زنانه – لس آنجلس

دختران لس آنجلس نمی‌توانند بدون یک ژاکت جین سبک اصلا زندگی کنند، که البته زیاد هم دور از انتظار نیست. شهری که بخاطر دما و خورشیدش مشهور است، چنین انتخابی عاقلانه بنظر می‌رسد.

شلوارهای جین دم پا گشاد بین دختران این شهر جز پرطرفدارتریننوع شلوار و کیف مورد پسند آن‌ها هم معمولا بصورت ضربدری است چون معمولا دوست ندارند چیزی دست بگیرند. صندل را هم به عنوان کفش مناسب خود انتخاب می‌کنند.

مدل لباس پوشیدن خانم ها در لس آنجلس، نیویورک، پاریس

لباس زنانه – نیویورک

دختران این شهر معمولا از ژاکت چرم استفاده می‌کنند و برای شلوار نیز ترجیح می‌دهند که لگینگ را انتخاب کنند. در مورد کفش کمی استایل متفاوتی دارند و بدنبال کفش‌های پاشنه بلند و بوت فرم می‌روند. منظورم اونایی هست که قوزک پا رو هم می‌پوشاند. معمولا هم از کوله پشتی استفاده می‌کنند.

مدل لباس پوشیدن خانم ها در لس آنجلس، نیویورک، پاریس

لباس زنانه – پاریس

خانم‌های پاریسی معمولا بارانی می‌پوشند و همین باعث می‌شود پوشش خیلی کلاسیک و با جذبه‌ای داشته باشند. شلوارهای اونا معمولا جین هست و بصورت اسلیم فیت و کوتاه شده که به برمودا هم معروف است. کیف پاریسی‌ها معمولا کوچیک و زنجیردار است و کفش‌های باله‌ای فرم می‌پوشند.

مدل لباس پوشیدن خانم ها در لس آنجلس، نیویورک، پاریس

مطالب مرتبط:

1- اشتباهات ظاهری روزانه که ناخودآگاه انجام می دهید

2- ۶ استایل تابستانه برای خانم های خاص

3- پرطرفدارترین پوشاک های اسلامی اینستاگرام

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :