کیف دلخواه خود را طراحی کنید و بخرید

0

پیدا کردن کیف دلخواه همیشه کار دشواری برای خانم ها بوده و هست. این که تمام ویژگی ها و جزئیات یک کیف دقیقا مطابق میل و سلیقه شما باشد تقریبا غیر ممکن است و همیشه باید از تعدادی از خواسته های خود بگذریم تا بتوانیم یک کیف بخریم. اما تکنولوژی این بار هم به کمک مد آمده است و یک برند با ارایه خدمتی جالب به مشتری به آنان این امکان را داده است تا کیف دلخواه خود را طراحی و سفارش دهند. این تکنولوژی می تواند در کشور ما نیز مورد استفاده قرار بگیرد و شما می توانید با مراجعه به سایت کیف دلخواه خود را طراحی کنید و بخرید

کیف دلخواه خود را طراحی کنید و بخرید

برند مون پرس برند استرالیایی تازه تاسیسی است که این نوآوری را در زمینه طراحی محصولات خود انجام داده و بسیار موفق عمل کرده است. شما با مراجعه به سایت این برند و رفتن به قسمت طراحی می توانید مراحل مختلف طراحی را طی کنید و به کیف دلخواه خود برسید.

کیف دلخواه خود را طراحی کنید و بخرید

در این فرآیند ابتدا فرم کلی کیف که می تواند کیف دوشی، دستی و … باشد انتخاب می شود سپس رنگ و طرح کیف بنا به سلیقه مشتری برگزیده می شود. سپس نوبت بهه جزئیات می رسد که شامل رنگ قطعات فلزی آن است. در نهایت محصولی طراحی می شود که عینا مطابق خواسته شما است و می توانید آن را سفارش دهید و تحویل بگیرید.

کیف دلخواه خود را طراحی کنید و بخرید

شعار برند مون پرس این است که مشتری های ما نابغه هستند، آن ها می توانند هر چیزی را که می خواهند داشته باشند و ما سلیقه خود را به آنان تحمیل نمی کنیم. این شعار و طرز فکر متفاوت باعث موفقیت برند شده و از طرف دیگر سیستم سفارشی محصولات آن باعث قیمت بالاتر و سود بیشتر و از همه مهم تر خرید تضمینی و نماندن محصولات در انبار ها شده است.

مطالب مرتبط:

1- 9 مدل کیف زنانه مخصوص پاییز

2- کیف های لاکچری در گذر زمان

3- چگونه عمر کیف را افزایش دهیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :