تاریخچه برند لاکچری دیوید یورمن

0

برند دیوید یورمن (David Yurman) که به عنوان یکی از برندهای لوکس دنیای مد و فشن به شمار می آید در سال ۱۹۸۰ میلادی توسط دیوید یورمن و همسرش پایه گذاری گردید. شعبه اصلی این برند شهر نیویورک بوده و تاکنون بیش از ۲۴ شعبه در آمریکای شمالی و ۵ بوتیک لاکچری در سایر نقاط جهان دارد.  با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا با تاریخچه برند لاکچری دیوید یورمن آشنا شوید. 

 تاریخچه برند لاکچری دیوید یورمن

دیوید یورمن در سال ۱۹۴۲ در شهر نیویورک متولد شد. وی هنگامی که تنها ۱۶ سال داشت با یک مجسمه ساز کوبایی آشنا شد و به ساخت مجسمه  و جوشکاری پرداخت. در اوایل دهه ۱۹۶۰ به مدت ۷ سال به ساخت مجسمه برای مجسمه سازان معروفی چون Hans Van de Bovenkamp پرداخت در همین سال ها با همسر خود که بعدها به عنوان شریک کاریش نیز شناخته می شد آشنا شد.

آغاز زندگی مشترک و تاسیس برند David Yurman

 در اولیل دهه ۱۹۷۰ دیوید و همسرش سیبیل به شمال ایالات نیویورک نقل مکان کردند و کمپانی خود را به نام Putnam Art Works تاسیس نمودند. سرانجام در سال ۱۹۷۹ با سیبیل ازدواج نمود و در سال ۱۹۸۰ میلادی برند دیوید یورمن را به کمک همسرش تاسیس نمود. دیوید در سال ۱۹۹۹ میلادی به عنوان عضو انجمن طراحان مد آمریکا درآمد. یکی از نکات قابل توجه جواهرات و به خصوص دستبندهای این برند شکل کابل گونه آن ها است که باعث شهرت آن شده است.

موسسه خیریه David & Sybil Yurman

 دیوید و همسرش در تمام طول عمر خود به انجام امور خیریه مشغول بوده اند و در سال ۲۰۰۱ موسسه خیریه David & Sybil Yurman را تاسیس نمودند که به حمایت از فقرا و همچنین زنان مبتلا به سرطان سینه می پردازند.

 مطالب مرتبط:

۱- تاریخچه برند لوکس Ralph Lauren

۲- تاریخچه برند لاکچری Hublot

۳- تاریخچه مشهورترین تولید کننده پارچه های شطرنجی در دنیای مد و فشن

۴- ۱۱ مدل کیف زنانه شیک از برند نیمانی

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :