5 مدل مانتو کتان مناسب محل کار

0

هر ساله چندین و چند مدل مانتو وارد بازار می شود. بدون شک بیشترین کاربرد مانتو برای محل کار و دانشگاه است. در این مقاله قد معرفی 5 مدل مانتو کتان برای محل کار هستیم. 

1- مانتو کتان کرم

5 مدل مانتو کتان مناسب محل کار

این مدل مانتو کتان انتخاب مناسبی برای خانم‌های لاغر اندام است. در این مانتو از زیپ به جای دکمه استفاده شده و دارای یک کمربند باریک است که باعث می‌شود شما را قدبلندتر نشان دهد.

2- مانتو کتان قرمز

5 مدل مانتو کتان مناسب محل کار

البته پوشیدن این رنگ مانتو شاید انتخابی مناسب برای بسیاری از ادارات نباشه اما پارچه نازک و ظریف آن اجازه این را می‌دهد که روی آن یک پالتو زنانه شیک بپوشید.

3- مانتو کتان سرمه ای

5 مدل مانتو کتان مناسب محل کار

بدون شک این رنگ از مانتو یکی از مناسب‌ترین و در عین حال رسمی‌ترین رنگ‌هایی است که می‌توانید در محل کار بپوشید. این مدل مانتو نیز بهترین انتخاب برای خانم‌های لاغر و قد بلند است.

4- مانتو کتان کرم

5 مدل مانتو کتان مناسب محل کار

این مدل مانتو تقریبا یک تا دو درجه تیره‌تر از مانتو شماره یک است. این رنگ نیز می‌تواند انتخاب مناسب برای استارت آپ ها باشد.

5- مانتو کتان مشکی

5 مدل مانتو کتان مناسب محل کار

بالاخره نوبت رنگ مورد علاقه بسیاری از خانم‌ها یعنی مشکی رسید. این رنگ مانتو بعد از سرمه ای یکی از رسمی‌ترین رنگ‌هایی است که می‌توانید در محل کار و یا دانشگاه بپوشید.

منبع عکس: شیکسون

مطالب مرتبط:

1- ۵ مدل مانتو رنگی‌رنگی مناسب خرید

2- معرفی چند مدل مانتو مناسب برای خانم‌های کوتاه قد

3- انتخاب مانتو با توجه به فرم اندام

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :