5 مدل مانتو رنگی‌رنگی مناسب خرید

0

ما خانوما اگر دنیایی از لباس هم داشته باشیم، بازم وقتی از جلوی یک مغازه رد میشیم چشمامون به جدیدترین مانتو که میافته هوش از سرمون میره و دنبال خرید مدل‌های جدیدتری از مانتو هستیم.  در این مقاله 5 مدل مانتو رنگی‌رنگی مناسب خرید را به شما دوستان خوبم معرفی می‌کنم.

1- مانتو دخترانه رنگی‌رنگی

5 مدل مانتو رنگی‌رنگی مناسب خرید

اگر دنبال یک رنگ شاد و البته پاییزه هستید، رنگ زرشکی رو به شما پیشنهاد می‌کنیم. این رنگ مانتو را به سادگی با رنگ هایی از خانواده قهوه‌ای می‌توانید ست کنید و به همراه یک کفش زرشکی به خوبی هماهنگ می‌شود.

2- مانتو دخترانه رنگی‌رنگی

5 مدل مانتو رنگی‌رنگی مناسب خرید

همیشه به دنبال خرید مانتوهای ساده و بدون رح نباشید. از لاغر هستید می‌توانید با مانتوهای رح‌دار هیکل مناسب‌تری داشته باشید. مانتوهای طرح‌دار مزیت دیگری نیز دارند امکان ست کردن آن‌ها ساده‌تر است.

3- مانتو دخترانه رنگی‌رنگی

5 مدل مانتو رنگی‌رنگی مناسب خرید

این رنگ زیبا میتونه استایل شما را از این رو به او بکنه. کمتر خانومی طی روز از این طیف رنگ استفاده میکنه و شما با پوشیدن این مدل مانتو متمایز از بقیه دیده می‌شوید.

4- مانتو دخترانه رنگی‌رنگی

5 مدل مانتو رنگی‌رنگی مناسب خرید

 5- مانتو دخترانه رنگی‌رنگی

5 مدل مانتو رنگی‌رنگی مناسب خرید

این بار نیز یک مدل دیگر از مانتو زیتونی مناسب دختر خانوم‌هایی که رنگ‌های شادتری را به عنوان مانتو برای خود انتخاب می‌کنند.

مطالب مرتبط:

1- مانتو مناسب خانم‌هایی که بالاتنه کوچک دارند

2- چطور مانتوی مشکی بپوشیم؟

3- انتخاب مانتو با توجه به فرم اندام

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :