بهار چی بپوشیم؛ ۴ ست لباس زنانه با پیراهن های رنگی

همیشه ست کردن لباس‌ها و یا کیف و کفش برای خانم‌ها دلپذیر بوده و این کار سبب می‌شود مرتب‌تر و زیبا‌تر به نظر بیایند برای داشتن یک استایل و پوشش مناسب همیشه بین شلوار و لباسی که به تن کرده‌ایم باید هارمونی رنگ و جنس برقرار باشد. در این مطلب ۴ ست لباس زنانه با پیراهن های رنگی را به شما معرفی خواهیم کرد. با چی بپوشم همراه باشید. 

 

پوشیدن لباس‌های رنگی و روشن در فصل تابستان یک دلیل بسیار منطقی دارد و آن هم این است که از گرمای بیش از حد بدن جلوگیری می‌کنند، اما علاوه بر این شما باید حالات روحی و احساسی رنگ‌ها در فصول مختلف سال را هم نظر بگیرید.

۴ ست لباس زنانه با پیراهن های رنگی

ست لباس زنانه با شومیز طرحدار

اگر می‌خواهید زیبایی زنانه و ظریف در مهمانی‌ها داشته باشید، می‌توانید شومیز ساتن طرحدار خود را با شلوار چرم و صندل چرم مشکی ترکیب کنید.

بهار چی بپوشیم؛ 4 ست لباس زنانه با پیراهن های رنگی

 

ست لباس زنانه با پیراهن سبز 

رنگ سبز نشانه حیات و زندگی است و جایگاه ویژه‌ای در مد و لباس دارد. اگر می‌خواهید در عین حال که ساده هستید زیبا و شیک به نظر برسید، می‌توانید پیراهن سبز رنگ خود را با شلوار جین تیره و کفش پاشنه بلند بژ ست کنید.

بهار چی بپوشیم؛ 4 ست لباس زنانه با پیراهن های رنگی

ست لباس زنانه با تاپ سرخابی

هنگام صحبت در مورد پیراهن شومیز و تاپ زنانه ما سریع به رنگ سفید ساده فکر می‌کنیم‌، در حالی که طراحی‌ها و رنگ بندی‌های بسیاری از این لباس‌ها وجود دارد. برای جذاب‌تر شدن، بهتر است تاپ سرخابی خود را با یک شلوار راسته سفید و کفش کتانی سفید و سرخابی بپوشید.

بهار چی بپوشیم؛ 4 ست لباس زنانه با پیراهن های رنگی

ست لباس زنانه با شومیز آبی

ترکیب یک شومیز آبی با شلوار جین فاق بلند آبی روشن یکی از ست‌های پرطرفدار است که هیچ وقت هم قدیمی نمی‌شود و از مد نمی‌افتد. این ترکیب را با یک کفش مجلسی به رنگ آبی تکمیل کنید.

بهار چی بپوشیم؛ 4 ست لباس زنانه با پیراهن های رنگی

مطالب مرتبط:

۱- ترندهای شلوار جین زنانه برای بهار و تابستان ۲۰۱۸

۲- وسایل ضروری برای کیف باشگاه بدن‌ سازی

۳- مدل لباس مجلسی مناسب افراد لاغردیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :