گران قیمت‌ترین لباس‌های دنیا

لباس‌های زیادی توسط سلبریتی‌های زیادی با بک گراندهای مختلف برای موقعیت‌های مختلف پوشیده شده‌اند. بعضی از این لباس‌ها قیمتی متعادل دارند در حالی که بعضی دیگر قیمت‌های نجومی دارند. دلیلش هم میزان زمانیست که صرف دوخت آن‌ها شده و همچنین عناصری که در آن‌ها به کار رفته است، می‌باشد. امروز پنج تا از گران‌ترین لباس‌ها را با هم می‌بینیم.

 

لباس عروس کیت میدلتون

تعجب‌آور نیست که خانواده سلطنتی گران‌ترین لباس‌ها را برای عروسی‌شان بپوشند. یکی از نمونه‌های بارز، می‌تواند لباس عروس کیت میدلتون باشد. او با پرنس ویلیام، یکی از اعضای خانواده سلطنتی بریتانیایی ازدواج کرد. لباس او ۳۸۸ هزار دلار (چیزی حدود دو میلیارد تومن) قیمت داشت. در این لباس، ترکیب جالبی از طراحی مدرن و کلاسیک موجود است.

 

لباس عروس داناشا

اضافه کردن عناصر گران‌قیمت به یک لباس، طبیعتا قیمتش را افزایش خواهد داد. مثلا اگر ابریشم به اندازه کافی گران نباشد، از پارچه طلا استفاده می‌شود. اما میزان استفاده از این عناصر اهمیت زیادی دارد . استفاده زیاد، ممکن است از شیکی لباس کم کند. لباس عروس داناشا، یکی از لباس‌هاییست که در استفاده از این عناصر، تعادل را رعایت کرده است. این لباس در هفته مد سال ۲۰۱۰ به نمایش گذاشته شد و قیمت آن یک و نیم میلیون دلار (چیزی حدود ۶ میلیارد تومن) است.

 

لباس عروس پر طاووس

پر طاووس همیشه برای انسان الهام بخش و زیبا بوده است. پر طاووس نماد قدرت و جاودانگی است. از پر طاووس برای ساخت وسایل متفاوتی استفاده شده است اما استفاده از آن در لباس، کار نوآورانه‌ای بود. در این لباس عروس از صدها پر طاووس استفاده شده است. همچین لباسی با سلیقه هرکسی سازگار نیست و حتی در بعضی فرهنگ‌ها پر طاووس را بد یمن می‌دانند. قیمت این لباس نیز یک و نیم میلیون دلار است.

پیراهن الماس

یومی کاتسورا یک طراح لباس معروف در دنیای مد ژاپن است. او وقتی جوان بود در پاریس دوره طراحی لباس را دید. وقتی به ژاپن برگشت، سعی داشت ترندهای غربی را در کشور خود رواج دهد. پیراهن الماس یکی از گران‌ترین لباس‌هاییست که طراحی کرده است. قیمت این لباس هشت و نیم میلیون دلار (چیزی حدود سی و پنج میلیارد تومان) است.

 

پیراهن بلبل کوالا لامپور

وقتی یک لباس، اسمی به این خاصی دارد، مشخص است که گران‌قیمت نیز خواهد بود. این لباس توسط یک طراح مالزیایی به اسم فیضعلی عبدالله، دوخته شده است. در این لباس از ابریشم و سنگ‌های گران‌قیمت زیادی استفاده شده است. قیمت این لباس ۳۰ میلیون دلار (چیزی حدود ۸۱۸ میلیارد تومان) است.

 

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :