کلکسیون کفش‌های جنیفر لوپز با طراحی جوزپه زانوتی

مدت زمان زیادی است که طرفداران مد انتظار همکاری جوزپه زانوتی طراح مشهور کفش و جنیفر لوپز را دارند. بالاخره کلکسیونی از کفش‌های جنیفر لوپز روانه بازار شد. جنیفر لوپز در مورد این همکاری گفته است: “من و جوزپه مجموعه‌ای از کفش‌های فوق مدرن و زنانه را طراحی کردیم که شامل کفش‌های پاشنه بلند، کفش‌های تخت و اسنیکرهای مطابق با مد است. و همانطور که انتظار می‌رفت این کفش‌ها پر زرق و برق و چشمگیر هستند.” کلکسیون کفش‌های جنیفر لوپز با طراحی جوزپه زانوتی را در این مقاله ببینید. 

او در تلاش بوده است در این مجموعه تمام اصول رعایت شود. این مجموعه شامل شش مدل کفش است که در رنگ‌های متنوع و با تزئینات جذاب طراحی شده‌اند. با اینکه این کفش‌ها طراحی‌های معمولی دارند ولی زیبا هستند و با لباس‌های مختلف قابل هماهنگ شدن هستند. در این کلکسیون توجه خاصی به اسنیکر‌های پاشنه بلوکی جیر  شده است – آیا این مدل‌ها به دنیای مد بازگشته‌اند؟

جوزپه زانوتی عقیده دارد این مجموعه جمع و جور اولین همکاری واقعی او با یک فرد مشهور است. “او به من پیشنهادات خود را ارائه می‌کرد و من هم نظرم را با او در میان می‌گذاشتم و هر دوی ما علاقه‌مند به یادگیری بودیم.” این یک همکاری فوق العاده برای جوزپه زانوتی به شمار می‌رود به این دلیل که او قبلا هم برای سلبریتی‌ها کفش طراحی کرده است ولی تا به حال با یک فرد مشهور برای عرضه عمومی کفش‌ها همکاری نداشته است.

جنیفر لوپز می‌گوید: “من، مثل بسیاری از خانم‌های دیگر، عاشق یک جفت کفش عالی هستم. تفاوتی ندارد بر روی فرش قرمز راه می‌روم، یا در یک اجرا بر روی صحنه و یا در ملاقاتی با دوستانم برای یک وعده غذا در یک روز تعطیل هستم. کفشی عالی که زودتر از من به آن مکان می‌رود و نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند، واقعا چهره‌ای بهتر از من به نمایش می‌گذارد.”

قطعا این کفش‎ها قیمت ارزانی نخواهند داشت. قیمت کفش‌های این مجموعه از حدود 795 دلار تا 1400 دلار است. و در میان تمام پروژه‌هایی که جنیفر لوپز روی آن‌ها کار کرده است، این مجموعه بهترین و لوکس‌ترین بوده است.

 

کلکسیون کفش‌های جنیفر لوپز با طراحی جوزپه زانوتی

کلکسیون کفش‌های جنیفر لوپز با طراحی جوزپه زانوتی

کلکسیون کفش‌های جنیفر لوپز با طراحی جوزپه زانوتی

مطالب مرتبط:

1- بهترین نوع کفش ورزشی برای پیاده روی و دویدن

2- انتخاب کفش پاشنه بلند مناسب

3- جدیدترین مدل‌های کفش مجلسی زنانه

 

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 03 مارس 2017

کاش عکس های بیشتری از مدل کفش های ایشون میذاشتید. 3 تا خیلی کمه
ولی ممنون از چی بپوشم برای مطالب مفیدی که برای خانم ها و اقایان به اشتراک میذارهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :