اکسسوری‌هایی که هرگز از مد نمی افتند

اکسسوری به لوازمی گفته می شود که جزو قسمت اصلی لباس ها و شامل کیف، کفش، ساعت، عینک، کلیه جواهرات ، کمربند، شال و روسری و … است. به ظاهر اکسسوری ها نقش تزئینی دارند اما اهمیت آن ها فراتر از این است. اکسسوری ها در دهه های مختلف مدل های مختلفی داشته اند و همزمان با ترند ها تغییر کرده اند اما تعدادی از این اکسسوری ها همیشه مد بوده اند و هرگز تغییر نکرده اند و به مدل های کلاسیک و همیشه محبوب برای خانم ها و آقایان تبدیل شده اند. اکسسوری‌هایی که هرگز از مد نمی افتند کدامند؟

عینک آفتابی مشکی

عینک آفتابی از اکسسوری های ضروری  برای همه افراد است که در طول سال ها مدل ها و طرح ها و رنگ های مختلفی به خود دیده است اما یک مدل و یک رنگ آن هرگز از مد نیفتاده و آن مدل کلاسیک مشکی است. مدل کلاسیک عینک آفتابی هم برای آقایان و هم خانم ها مناسب است و رنگ مشکی آن باعث می شود که با هر لباس و هر پوستی هماهنگی داشته باشد. به همین دلیل این مدل سال ها است که از مد نیفتاده و در سال های آینده نیز از مد نخواهد افتاد.

اکسسوری‌هایی که هرگز از مد نمی افتند

ساعت عقربه دار فلزی

ساعت نیز یک اکسسوری ضروری برای خانم ها و آقایان است که مدل های مختلفی دارد اما مدل فلزی و عقربه دار آن در طول سال ها محبوبیت خود را حفظ کرده و به یک مدل کلاسیک تبدیل شده که هرگز از مد نخواهد افتاد و برای هر شخصی  ضروری است که یک ساعت فلزی عقربه دار داشته باشد.

اکسسوری‌هایی که هرگز از مد نمی افتند

کیف دستی مشکی

کیف دستی که می تواند به عنوان محفظه ای  برای کیف پول و سایز لوازم ضروری هر خانم یا آقایی استفاده شود مدل های مختلفی دارد مثل زیپ دار و دکمه دار و در رنگ های مختلف استفاده می شود. اما رنگ مشکی آن همیشه مد روز بوده است پس کیف دستی مشکی نیز یک اکسسوری کلاسیک است که هرگز از مد نخواهد افتاد.

اکسسوری‌هایی که هرگز از مد نمی افتند

مطالب مرتبط:

۱- ۱۲ اکسسوری ضروری برای خانم های خوش تیپ

۲- توصیه های مد از ویکتوریا بکهام

۳- عینک آفتابی گربه ای برای خانم های خوش تیپ

۴- ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :