اکسسوری‌هایی که هرگز از مد نمی افتند

۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۰

توسط مهفام میرزایی

اکسسوری‌هایی که هرگز از مد نمی افتند

اکسسوری به لوازمی گفته می شود که جزو قسمت اصلی لباس ها و شامل کیف، کفش، ساعت، عینک، کلیه جواهرات ، کمربند، شال و روسری و … است. به ظاهر اکسسوری ها نقش تزئینی دارند اما اهمیت آن ها فراتر از این است. اکسسوری ها در دهه های مختلف مدل های مختلفی داشته اند و همزمان با ترند ها تغییر کرده اند اما تعدادی از این اکسسوری ها همیشه مد بوده اند و هرگز تغییر نکرده اند و به مدل های کلاسیک و همیشه محبوب برای خانم ها و آقایان تبدیل شده اند. اکسسوری‌هایی که هرگز از مد نمی افتند کدامند؟

عینک آفتابی مشکی

عینک آفتابی از اکسسوری های ضروری  برای همه افراد است که در طول سال ها مدل ها و طرح ها و رنگ های مختلفی به خود دیده است اما یک مدل و یک رنگ آن هرگز از مد نیفتاده و آن مدل کلاسیک مشکی است. مدل کلاسیک عینک آفتابی هم برای آقایان و هم خانم ها مناسب است و رنگ مشکی آن باعث می شود که با هر لباس و هر پوستی هماهنگی داشته باشد. به همین دلیل این مدل سال ها است که از مد نیفتاده و در سال های آینده نیز از مد نخواهد افتاد.

اکسسوری‌هایی که هرگز از مد نمی افتند

ساعت عقربه دار فلزی

ساعت نیز یک اکسسوری ضروری برای خانم ها و آقایان است که مدل های مختلفی دارد اما مدل فلزی و عقربه دار آن در طول سال ها محبوبیت خود را حفظ کرده و به یک مدل کلاسیک تبدیل شده که هرگز از مد نخواهد افتاد و برای هر شخصی  ضروری است که یک ساعت فلزی عقربه دار داشته باشد.

اکسسوری‌هایی که هرگز از مد نمی افتند

کیف دستی مشکی

کیف دستی که می تواند به عنوان محفظه ای  برای کیف پول و سایز لوازم ضروری هر خانم یا آقایی استفاده شود مدل های مختلفی دارد مثل زیپ دار و دکمه دار و در رنگ های مختلف استفاده می شود. اما رنگ مشکی آن همیشه مد روز بوده است پس کیف دستی مشکی نیز یک اکسسوری کلاسیک است که هرگز از مد نخواهد افتاد.

اکسسوری‌هایی که هرگز از مد نمی افتند

مطالب مرتبط:

۱- ۱۲ اکسسوری ضروری برای خانم های خوش تیپ

۲- توصیه های مد از ویکتوریا بکهام

۳- عینک آفتابی گربه ای برای خانم های خوش تیپ

۴- ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است